• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
To je i meni bilo na staroj pvp pumpi isti simptom..čim se zagrijal odmah crko..dok sam stavio drugu problem se rijesil..no ne mora nužno biti pvp..ja velim kaj je bilo kod mene

Poslano sa mog PE-TL10 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako je sumnjas na pvp kad se ugrije onda treba imati bocu hladne vode i sa njom ohladiti glavu na pvp. Ako traktor proradi tada je pvp kriva.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo dns opet neki problem. Danas dok sam radio duze vrijeme s njim i dok je bio topal jednostavno mi je krepal kad je bil u leru. Znaci svaki put kad sam ga stavio pustio gas do kraja on je jednostavno se ugasil. Do cega bi moglo biti?

ako to danas nisu bili neki bleki vezanoo uz gorivo ili loše astrološko poravnanje onda je glava na pumpi .

nije neki kvar koji veže nešto na sebe ili za sobom ali je iriitatntno i ipak malo krade "snage".

drugi stadij te bolesti bude kad topal ne bude mogao zapaliti , to se riješava hladnoim vodom po glavi kak veli zoki na postu iznad ..glava je na kraju
pumpe dužine 5-6 cm , tj tam gdje su izlazi prema diznama (prati lajtunge)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Postavi malo viši ler gas (na našem je oko 800 o/min). Kak veli Puknuti, kad dojde vrijeme zamjene, budeš znal.
 

mate123

Član
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
55
Pozdrav.
Dali bi štore preko hidrauličnih izvoda mogao pogoniti kalač drva.
Naime planiram napraviti mali kalač koji bi bio samo za furke (25-30 cm), koje ne mogu riješiti sa sjekirom. Nije mi bitna brzina nego je bitno da traktor ne nadrapa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Može, samo je sporo jer je pumpa malog kapaciteta, pogotovo ak ga ne misliš vrtiti na punom gasu.
 

Narcis1983

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
5
Pozz. Nedavno sam kupio traktor store 402. Do sada sam morao tri puta da ga ozracujem. Sve sam.mislio da se traktor nagne i povuce zrak ali neki dan je bilo pola.rezervara goriva a nije.bio tako velik nagib.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Hm, mislim da je problem u bosch pumpi.
Imao sam takav problem i kad sam ju reparirao problem je nestao.
 

Narcis1983

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
5
Radi normalno. Pali normalno. Počne se zaletat, dodavati sebi gas i onda se ugasi. To se dešava odprilike svako dva rezervoara goriva.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Jel se to događa i s punim i s praznim tankom?
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
možda jest neka banalna stvar... ako imaš onu originalnu membransku pumpu za gorivo, provjeri kako su pritegnuti šarafi oko membrane...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja sam imao problem vrlo sličan. Naime rezervar se lagano razgrađuje i i ispadaju nekak vlakna ko paučina i to sranje prođe filter i skupi se na onom situ na samoj bosch pumpi.

Ako ćeš raskopavat to, pazi, unutra ima opruga i nešto sitnih dijelova i botno je da je pravilno složeno.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
prvo skinuti lajtung rezervoar - AC pumpa, sa ACpumpe, mora curiti ko da bebeč piša. ak je to OK, krenuti dalje. imal sam istu situaciju, u AC pumpi mi se delal podtlak, i moral sam odzračivati, a od vibracija mi se zatvoril ventil na izlazu iz rezervoara.
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Pomoć, treba mi objašnjenje ili još bolje fotografije kako se mijenjaju kočione obloge na store 504. Ostao sam potpuno bez kočnica, samo ako idej jako sporo mogu malo desnim kotače za kočiti. Hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh