• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

• Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
22 Lip 2007
Poruka
14,590
Izvadiš bolcne na vilicama kočnica (ispod diferencijala).
Skineš kotače, blatobrane (ne mora ali je lakše), podove i onda skidaš reduktor po reduktor na onih 6 šarafa.
Pogledaj jel masna ploča uz stijenku diferencijala, pa možda ne bi bilo loše zamijeniti i semeringe.
Onda izvadiš bolcne na kojima se okreće dvokoraka poluga koja zateže pojase. To je obično problem, pa sam ja zabušil rupe u njih i urezal navoje (mislim M6, ne sjećam se točno). Nemojte ih pokušavati izvući kliještima, da ne potrgati onaj rub koji im sprečava okretanje.
Kad to napravite, dalje vam bude sve jasno. Pazi, s unutarnje strane bolcna dolazi po jedna piksa za centriranje dvokrakog poluge.
Uostalom, pogledaj OVDJE.

Na vrh