• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Pa nek ja lupam po svojem,al niko mi nemre reći da je bolji stari mtk od novoga.
I ja nisam rekel da ovaj stroj ne valja,već da ima jeftinih starih unimoga kaj imaju razne priključke i da nebi bil loš za šumu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,733
Pogledaj im cijene pa nek ti on kaže koliko je uložio a da ne pričamo o dimenziji sanduka na unimogu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
,al niko mi nemre reći da je bolji stari mtk od novoga.
nažalost tak je , kao i sve danas ..od kuhinjskog noža , tanjura, lonca , špareta , vešmašine , auta , škripca , svrdla , bušilice , kuče , građe za krovište , crijep , pa čak i zrak koji dišeš ....i žene , koliko si put čul da bolje zgleda mama nego čer ?
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503

Danas bilo posla sa ozbiljnom hrastovinom, nisam mogao da snimim video bio sam sam, žao mi je bilo ozbiljnih potezanja. Evo malo sa slika. Bila dva trupca od 80 cm na panju, ali su išli od 8 metara .Ostali tanje po 60-70 cm. Moglo se vidjeti kako ravnaju međe dubine i do 40 cm. Do 15 časova spremljeno jo oko 15 kubika oblovine.
 

Prilozi

  • slike 2 008.jpg
    slike 2 008.jpg
    69.8 KB · Pregleda: 147
  • slike 2 009.jpg
    slike 2 009.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 156
  • slike 2 002.jpg
    slike 2 002.jpg
    80.7 KB · Pregleda: 156
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Postoje tamo neke ručice na hidrauličnom razvodniku...
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Sidro se podize sa hidraulikom. Koristim sidro kadi treba da poguram trupac ustranu
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Lanci drze dubinu do koje sidro ide kad se spusti
Sto se tice cijene hidro komandi dosta su skupe meni poznato je da je oko 100 eura po sekciji polovne iz kvalitete. Ima na piku prodaja novih kineskih pet sekcija manje od 200 e, za neke manje poslove. Recimo za grajfer za dubrivo ja postvljao i super radi , naravno nije za profesionalnu upotrebu.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503

Ovako izgleda vješanje ralice za snijeg.
 

Prilozi

  • fotu telegonu 013.jpg
    fotu telegonu 013.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 144

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Oba su pala?
Lijepo...i nek te dobro služe.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo i kod mene doso Krpan bio je malo u upotrebi prvi dojmovi ja zadovoljan moje potrebe ce ispunit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kupljen u Auto Horvatu 4T a koji ce radit s njim sve ovisi o situaciji!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh