• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,555
Prije nekih 20 godina započeta je proizvodnja a prvo vitlo je napravio Mile Gvozden. Nalazi se kod Novog Grada, mjesto Maslovare,čini mi se da sam to već negdje pisao.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Raskopao sam šta se dalo raskopati. Očistio, podmazao bakrenom masti. E sad, da mi treba bolje, pa i netreba ali kad već imam uzeo bi možda nešta bolje ako bi ovog uspio prodati. Mada sam mislio tražiti malo više od tog iznosa pa kako bude.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Jutros ovo zatekao pred garažom. Niko nije zvao da će dovesti, vidim da je lanac otišao. Zamjenio lanac valjda će doći da ga vozi. 20211019_105147.jpg 20211019_105122.jpg
 
Na vrh