• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Evo stiglo vitlo konacno doma,Tajfun egv40si

evo evo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro daj da ga vidimo:supz:

moram primjetiti da ti fali sajla, a villo bez sajle je ku.ra ali sajla bez vitla može povući-ma malo te zaje.avam jer sam ljubomoran, jel tomek:weedman: bude vitlao ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma mali traktor zglobaš vjerovatno nije tomovinković ali su meni svi isti, mislim da je to za onog fiata ili štore s desne strane slike
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
to nije zglobas,tezi je od storea za vise od 500kg,ima 50ks,to je antonio carraro,i velicina je skoro ko dva tv730
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
gledo sam ih u Gudovcu na sajmu ugodno su me iznenadili.Koliko si platio vitlo i gdje si kupio?
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
je samo sta je jos malo prelagan za svoju snagu ima utega al ne dovoljno izgleda
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ma necu,nesvida mi se to,sajlu imam treba justavit i nabavit zavrsetak za kopcanje
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
iskreno nisam to vidio u živo, ali po meni tu se može kvačiti i čoker sajla i lanac-zgodno izgleda, koju sajlu imaš mm
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
na čokere misli ali samar na njegovom traktoru mislim da nebi imo svrhu jer je mal traktor za tako nešta a ako nije stalno u šumi kao ja što će mu jer meni je traktor samo za šumu i ništa drugo a on njegov će napraviti 30 m godišnje i to može čekati ljepo vrijeme a ja nemogu
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dasad ne možeš čekati a kad si imao IMT onda se moglo čekati:axe:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
imam 10mm od dizalice velike,ovo cu stavit na kraj da samo kvacim one lance u boji
ako kome treba jos takve sajle ima jedan decko novu 100m po 8kn
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ovo trebam

za ovo se može kvačiti samo lanac za sajlu ide drugačiji čoker.Tebi osim ovog čokera treba jedan dio što ide na kraju sajle tj.sajla kroz njega i na kraju tog komada dolazi ovaj čoker
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo baš sam neki dan naletio u garaži na stari masivni čoker na koji si kvačio i lanac i sajlu bez brige, naspram toga ovi današnji čokeri su za ku.ac
 

Najnoviji postovi

Na vrh