• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
aj kad češ imat vremena pa mi šini podatke di si ti kupio svoje vitlo
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
aj kad češ imat vremena pa mi šini podatke di si ti kupio svoje vitlo

KMETIJSKA ZADRUGA ŠMARJE z.o.o
3240 ŠMARJE/JELŠAH,obrtniška 2
Center Imeno

cjena moga 5t si 1336.32 eura
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
koje vitlo bolje uzet za iste novce krpan obicno 4T,ili tajfun za eu trziste 4T?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
NE razumim baš pitanje?
Tajfun4 i Krpan 4 za iste novce:scratch
To rabljeno ???
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ne,nova su vitla al krpan je stari model na rucku a tajfun na one spage
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja imam krpana ali da sam na tvome njestu za iste novce tajfun bez razmišljanja
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Evo kaj je sused neki dan dovukel na dvorište.
100_0285.jpg

100_0286.jpg
:scratch
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
da osvežimo temu.
Da dodam da vitlo ima dve sajle koje nezavisno rade a sve funkcije se odrađuju preko daljinske komande koja je zakačena ka kaiš rukovaoca (čak i gas na traktoru daje na tu komandu, naravno pali i gasi), da naglasim da je vlasnik povratnik iz nemačke i da je tamo radio sa ovim traktorom.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo meni tetak daje kamionsko vitlo 12t, ima sve skupe dijelove a na meni je samo da napravim okvir od tubinga i pločevinu za dasku, na kotur ide 70m 18mm sajle, kaže da je brzina odlićna-po njemu malo sporo ali to ovisi o gasu, daje mi to zabadava a sad više nisam pametan:confused:
znači na meni je samo da napravim okvir i dasku-12t je jako jako jako:toimonster: ali opet je zabadava-svaki savijet zlata vrijedi:confused:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
imam ja na tavanu 10-ke i 12-ice:weedman:
a sva sreča pa ne znam kako je natezati tu sajlu, ali tetak zna jer on ima vitlo mislim 17-18t-e to je za vidijeti, ali nisam ga danas uspio slikati nego sam za savu malo sliknuo mtz-a čisto za njegov gušt:weedman: ali mi sad ovo go.no neće očitati mem. karticu
ajde puknuti znam da imaš iskustva ko dre.a pa što bi da si na mom mijestu
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
prijatelju ja imam vincu od oklopnog vozila sajla je sigurno 20mm,imam i slozeno vitlo puknuti je videl neke slike,ali kupujem drugo vitlo,prvo iz razloga sajlu je jebeno tesko razvlacit,teska je,a i to nestaje kad zapne negdje,to trze traktor prijatelju a ti kako hoces,evo to je moje iskustvo.Daj mi recite kakve lance koristite za vucu drva?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
moram prije mora kupiti ili sastaviti vitlo pošto poto a tek onda Zadar i ostala obala
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
evo meni tetak daje kamionsko vitlo 12t, ima sve skupe dijelove a na meni je samo da napravim okvir od tubinga i pločevinu za dasku, na kotur ide 70m 18mm sajle, kaže da je brzina odlićna-po njemu malo sporo ali to ovisi o gasu, daje mi to zabadava a sad više nisam pametan:confused:
znači na meni je samo da napravim okvir i dasku-12t je jako jako jako:toimonster: ali opet je zabadava-svaki savijet zlata vrijedi:confused:

na kakav ćeš traktor zakvačiti to vitlo,dok to sve doradiš i preradiš i kad skužiš da nešto ne valja a sigurno neće onda zaključiš da si popušio dakle mani se popravaka i prepravki za 5000 kn kupiš krpan 5t u solidnom stanju

poslušaj me ja nisam sklon nikakvim eksperimentima pogotovo kod takvih ozbiljnih stvari kao vitlo.Vidjet ćeš sutra kad stavim slike od samara što sam napravio
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh