• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
imam pretpostavku kako izgleda ali baš me zanima
buduči da ti je prednji kraj težak sam po sebi i više nego dovoljno, znam zašto ga stavljaš ali kolika je mogučnost ta nedo dragi Bog dobije po pi.ci koji ležaj ili nešto od prednjeg pogona
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
imam pretpostavku kako izgleda ali baš me zanima
buduči da ti je prednji kraj težak sam po sebi i više nego dovoljno, znam zašto ga stavljaš ali kolika je mogučnost ta nedo dragi Bog dobije po pi.ci koji ležaj ili nešto od prednjeg pogona

to ti je samo dok se ne izađe iz šume razmišljo sam staviti tegove ali ih nemogu stalno skidati a po asfaltu će mi pojesti gume brzo sa tegovima a ovako pred šumom izbacam drva i to je to
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
hm hm da ti savo nije što u rodu:blackeye, imaš i ti čuku samo je on malo stariji:lol:
moram priznati da si me pozitivno iznenadio s objašnjenjem, danas izgleda da ne mogu staviti slike pa čak ni za savu...ali znaš onu moju čezu-da znaš vidio si ju na slikama, sutra idem po nju pa ćeš viditi kako ja na njoj štedim gume:weedman:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma za prikolicu imam guma koliko hoćeš ali pednje na traktoru koštaju oko 2500 kn komad a samar me košta 500kn pa računaj
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
samo za savu









-vrata multi praktik


ovo je od tetka mtz-čudovište-čak bi i hrvoje imao viška mijesta u kabini
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
najžalosnije od svega je to što i ovakav izdrndan traktor ostavi u prašini većinu ''šminkerskih'' mašina :finga:

osnovni alat za rusa je čekić , samo treba imati arsenal različitih veličina , ovaj što je u vratima bi otprilike mogao za precizno štelovanje ventila :rolfer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
@karabaja

jel onaj POWER LOCK u trakotru senzor za daljinsko otvaranje vrata?:rolfer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ovo je šumska zvijer a svaki šumar ti uzima mjeru, ali vjeruj mi da ne treba nikakva zaštita jer da bi otvorio vrata treba ti 5min ako nije gazda kraj tebe a sistem paljenja zvijeri treba stvarno puno mozga i ideja ako gazda nije pored tebe-moraš biti u leru a to ti je ruska getriba pa ti znaj i tek onda daje kontakt i grijače(savo ispravi me ako griješim u vezi grijaća) a da krene bljuvati vatru stisneš kvačilo i jedan dugmić:idea: -to je dorada po želji vlasnika:gitarist:
moram pohvaliti da vrata dobro brtve, ima puuuuuuuuuno brzina mislim da po mojim izračunima 45 naprijed i 9 u rikverc:gitarist: i moram se pohvaliti da sam skužio sve brzine i kalanja, troši kao rus ali s obzirom na ućinak to opravdava, još mi se dopalo što ima svaku hidrauliku i ulje odvojenu kao jedan segment(volan, zadnje ruke, prednji pogon, getriba...), na opče iznenađenje kabina, kad se napokon popneš u nju, ima mijesta u vratima, sic je od auta ali baš mu stoji, mjesta za motorku i sve ostalo...
-zamijerka je jedino što ku.ca ne vidiš pod uvijetom da kvaćiš nešto iza osim ako ne otvoriš šajbu, zadnje gume su široke ali prednje su 7.50 pa smiješno za vidit ali kad ga čuješ u gasu gače ti se tresu i pred malim gumama

možda ga probam koji dan da vidim kako mi stoji:D
naspram 52 je nebo i zemlja jedino 52 dajem pravo potpune preglednosti
 
M

Marka31

Guest
daj mi reci kad ga sklopiš, šta ga driži da se nerasklopi opet
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
drže ga 2 vijka kroz probušene rupe na profilima gore,djed je danas povario a iskrojili i poeftali nas dvojica sve iz glave bez ikakvih nacrta
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
vjerovatno ga vjetar drži da se ne rasklopi:rolfer:-što misliš koja muka pa lanac od pesa omota 2 puta i gotovo, da ne bih još kakva brava na ključ išla:rolfer:
daj ti stavi nacrt da ne bih bilo pitanja:rolfer:
 
M

Marka31

Guest
svaka čast, i koliko misliš nositi na njemu ili bolje koje su mu tovarne dimenzije sve tri
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ojro dizel ne kupujem! znaći nije to problem, ma nema problema, nego moram se malo razigrati po šumici pa da zaradim pa barem za kilu janjetine i cugu, rakije ti imam za ponijet-čista šljiva bez šećera, ma imam dosta posla a trenutno mi jedan dan puno znaći-sutra krstitke-daj striko nešto, mislim da 21.05 svatovi od bratiča kojeg ni ne znam ali smo neko 3,4koljeno pa pošto je došo u kuču pozvati treba i tamo dati barem 5m bukve-graba...onda 6 mj vjerovatno vitlo ako ne i prije, a +sve navedeno još upijam informacije i sakupljam pitanja, bez brige doći ću
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
štice su 80cm i dug isto 80 cm otprilike kad se uzvrši 0.70m navrati pa pogledaj
 
M

Marka31

Guest
budem možda u nedjelju sutra planiram sebi povariti zaštitnu mrežu naprijed
 

Najnoviji postovi

Na vrh