• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
sad treba to nac di nabavit to,mozda ima auto horvat on je uvoznik za krpan
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nisam bio u šumi prepravljo sam vitlo navarivo sam dole na ploču 25 cm da ga dignem jer mi je traktor višlji puno od starog i cjeli dan oko toga,dorađivo neke sitnice stavljo štop lampe itd.jer sam picajzla.Sajla 10mm od dizalice za vitlo je goli k.rac nije elesična kao ovo ogginal vidjet ćeš
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
neznam gledo na krpanu sajlu ova moja deset puta jace izgleda,sad mozda ti imas drukciju nego onaj 4t obicni
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ako je 10mm sve su na krpanu istenije bitno koliko je čvrsta na oko bitno je da je elastična i da se lagano izvlači sa bubnja
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ako če ju održavati bude mu durala, ja sutra malo u privatno da ne putujem daleko pa da skurim koju litru goriva a i da isprobam ram za vuču trupaca
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ako če ju održavati bude mu durala, ja sutra malo u privatno da ne putujem daleko pa da skurim koju litru goriva a i da isprobam ram za vuču trupaca

gdje su slike od rama
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
evo jednog vitla sa sajma u gudovcu cjena nekih 10,000kn
pict0010zd.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
a posebno mi se svidja onaj dio pored gdje se nose čoker lanci , morat ću i ja tako nešto napraviti pošto samo mogu da okačim 2 lanca a to mi je malo , bar 4 ili 6 komada da ide sa vitlom

pretežno izvlačiš sa dva lanca a kada kačaš trupce da ih voziš na dasci onda ide od 2 do 4 zavisno od veličine trupaca
e sad ako izgubiš jedan ili ti zatreba u neke druge svrhe ostaješ kratak za jedan lanac
a bar sam lanaca nakupio , imam ih preko 10 komada , ne želim ni da znam koliko sam do sada para dao za njih :mad:
a izgubio sam dva najdraža :mad:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
15 000 več paše!
H oznaka znači da je na struju upravljanje?
6,5 treba tu bar 80ks da tjera . . .
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
inter forst ce sad imat neka vitla sivo zelena svi su profesionalni,a ne zuta
 

Najnoviji postovi

Na vrh