• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

M

Marka31

Guest
nisam siguran koji je to traktor jer istočna njemačka tj. ddr je pravio traktore koji se zovu "fortschritt" koji je skoro identičan s ovim i oni se dan danas voze ustvari viđo sam ih puno da se prodaju po njemačkoj izmedju 1500-5000€ ali mi nisu neki. ne samo što su preveliki već su i prespori, a kvaliteta je ko zna kakva
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
razmisljam o kupnji ovakog traktora za sumu, jel neko ikad vidio tako sta u sumi i kako bi se ponasao? ima 120konja i tezak oko 5000kg. nije mi prelijep ali cijena od 5500eura mi se sviđa! http://www.kupujemprodajem.com/zetor-12045-1983-409438-oglas.htm

po meni ti je ovo traktor za šumu ako imaš jedan manji kojim ćeš si privlačiti trupce ili
višemetricu, a na ovom velikom imati prikolicu s kranom. sad ovisi gdje ćeš raditi jer kod mene bi se s ovim traktorom mogao kretati pravocrtno, naprijed-natrag, jer se ne bi mogao okrenuti
čak bi se zacvikao između stabala.
 
T

tommislav

Guest
po meni ti je ovo traktor za šumu ako imaš jedan manji kojim ćeš si privlačiti trupce ili
višemetricu, a na ovom velikom imati prikolicu s kranom. sad ovisi gdje ćeš raditi jer kod mene bi se s ovim traktorom mogao kretati pravocrtno, naprijed-natrag, jer se ne bi mogao okrenuti
čak bi se zacvikao između stabala.

ma da malo je glomazan al opet mi je nekako privlacan.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma da malo je glomazan al opet mi je nekako privlacan.

po meni je velik dodji jedan dan do mene da vidiš moj pa ćeš bolje moći ocjeniti.Napokon prodan imt 565 danas
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
ma farban je i cjeli sređivan,, nemoguće da je takav,, sređivan je za prodaju

naravno da je sređivan, zato sam stavio i smajlić, jednom sam išao gledati traktor i čovjek veli mijenjao sam ovo, ovo... bla bla, a cijeli motor u sivoj boji. kompletno. kako ja mogu znati što si mijenjao ili nisi kad ne vidim što je novi dio, a što nije. ima ih koji korektno stave slike traktora i jasno se vidi što je mijenjano a što ne. prvo ga srede i onda traktor star 40 godina prodaju za 40000 kuna. ti traktori drže cijenu kao golfovi. :)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
to nije traktor za šumu glomazan,široki blatobrani i predugačak
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
i pretežak ima jedan ođak Zetra kristala 81 ks,, a težak u PM,, dobar je u oranju i ima poteznu moć ali čim je malo mokro sjedne i ni mrdac dalje
 
T

tommislav

Guest
naravno da je sređivan, zato sam stavio i smajlić, jednom sam išao gledati traktor i čovjek veli mijenjao sam ovo, ovo... bla bla, a cijeli motor u sivoj boji. kompletno. kako ja mogu znati što si mijenjao ili nisi kad ne vidim što je novi dio, a što nije. ima ih koji korektno stave slike traktora i jasno se vidi što je mijenjano a što ne. prvo ga srede i onda traktor star 40 godina prodaju za 40000 kuna. ti traktori drže cijenu kao golfovi. :)

ma nije to taj sa slike! nego je taki, i onaj je u losijem stanju.
 
T

tommislav

Guest
po meni je velik dodji jedan dan do mene da vidiš moj pa ćeš bolje moći ocjeniti.Napokon prodan imt 565 danas

Čestitam na prodaji:supz:
Ma prolazio sam kraj tebe 100 puta al nikako da stanem da pogledam IMT.
A koji sad imas traktor?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ajde hrvoje sad promijeni avatar pa stavi onu crveno bijelu kombinaciju
čestitke na prodaji
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ajde hrvoje sad promijeni avatar pa stavi onu crveno bijelu kombinaciju
čestitke na prodaji

moram najprije zakvačiti vitlo i slikati čim zakvačim sliku mjenjam,imt je prodan 150m od mene susjedu tako da će mi biti na oku stalno bolje bi volio da je otišo negdje dalje da ga nikad više ne vidim jer mi je toliko srcu prirasto i iskreno mi je žao što sam ga moro prodati
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja sam naciljao jednog krpana 5t par kuča od mene, ima samo 30-ak m sajle ali ako ga kupim "kupit ču i sajlu-znaš več dgije:weedman:"
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja sam naciljao jednog krpana 5t par kuča od mene, ima samo 30-ak m sajle ali ako ga kupim "kupit ču i sajlu-znaš več dgije:weedman:"

koliko traži za vitlo i u kakvom je stanju a po sajlu u Sloveniju pretpostavljam
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
po meni ti je ovo traktor za šumu ako imaš jedan manji kojim ćeš si privlačiti trupce ili
višemetricu, a na ovom velikom imati prikolicu s kranom. sad ovisi gdje ćeš raditi jer kod mene bi se s ovim traktorom mogao kretati pravocrtno, naprijed-natrag, jer se ne bi mogao okrenuti
čak bi se zacvikao između stabala.

puno konja, puno mijesta za okretanje na parkingu a tek u šumi:prayer:i jhoš da vučeš neku prikolicu, al nema veze pa kaj ti je s njim izvaliti bokvu 40cm-ni ne osijeti:weedman:
ako je ravnica onda i prolazi ali kod mene u brdima nema dost široke trase za tak nešto
po meni traktor za oranicu a ne šumu:weedman:

mislim da će cijena biti cca 5000 max ili ništa-ima sve zaštite, nema onu špagu kao tvoje, pomočna kolotura sije.ana, fina široka daska-nije novo a mislim da za 4, 4 ipo mora ić
koliko po tebi vrijedi
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
neznam dok ne vidim išo sam s kolegom u 11 mj .kupiti vitlo u Garešnicu krpan 5t u solidnom stanju sa cca 50 tak metara sajle ali neke čudne platio 5000kn.Ako je na poznato onda znaš u kakom je stanju računaj u Sloveniji 70 m sajle 200 eura.Ti stari modeli nemaju sajlu nego ručku ali su ok ja sam radio na takom prošle god ide dobro
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
da ima ručku, ma kakva slovenija-na tavanu 70m možda i više fi10-ako me kužiš:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh