• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,799
Nadam se da razlog za kolica nije bila nesreća na poslu ...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Evo došla makina na dvorište.
Sad samo da se popravi to šugavo vrijeme pa u akciju!
100_9910.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
čestitam! nek te dugo i sretno služi! ;) i nek se navuče kubika i kubika klada...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Puki ajd poslikaj prijenos, i ono najbitnije, koliko krznenih si pljuno za stroj?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
6500,-
Satim da ova kuka koja je sad gore ide posebno i stoji kojih 200 kuna.
Poslikat ču prijenos sutra!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Baš me zanimaju rezultati , smatram da je to igracka za klade do 20-30 cm. promjera .
Jel to koristiš za svoje potrebe ili profi ?
Ljepo piše krpan 4 (4 tone) pogledaj šemu vučne karakteristike na poločici stroja ;)
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
puknuti kaže:
Baš me zanimaju rezultati , smatram da je to igracka za klade do 20-30 cm. promjera .
Jel to koristiš za svoje potrebe ili profi ?
Ljepo piše krpan 4 (4 tone) pogledaj šemu vučne karakteristike na poločici stroja ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima sused 5 tonsko i povuče znjim vraga i malo više!
Razgovaral sam sa čovjekom koji ima isto takvo malo i veli da je do sad sve povuklo kaj treba 8)
Najmanja vučna sila je 2 tone. Kaj je meni dovoljno!Največu silu dobiš kad sajlu skroz razmotaš!
Imam traktor 35 konja i mislim da nema smisla stavit veče :!:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Samo se ti smij :scratch :scratch :scratch , kupoi sam to gov*o i znam o cemu govorim , a tebi sretno .
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Timberjack do sada največi kvar promjena kvačila ima 10 godina i na njemu nema ni jednog jeding vara
15527287.jpg
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
U susjedstvu čiste neke odvodne kanale nakon sto i više godina pa su ovo ostavili u blizini.



 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
puki22 kaže:
Evo došla makina na dvorište.
Sad samo da se popravi to šugavo vrijeme pa u akciju!
100_9910.jpg
pa majku mu puki
valjda vitlo i jeste za sugavo vrijeme :lol:
jesili probao kako si zadovoljan ocjene utisci , sta si najvece vukao ?

ajde druzi se malo sa nama ;)

il' se mozda pravis vazan sad kad imas vitlo :mrgreen:
 
D

dgeceg

Guest
zanima me jer mi se isplati kupit vitlo(rabljeno ili novo), ili da s normalno s lancima šlajsamo drva, imamo negdje oko 6 rali šume, i to bi htjeli što prije posjeć, traktor je 65 ks, a ak mislite da mi se isplati uzet vitlo napišite koja marka, kolko tona vuče i kolko para
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dok ti se ne jave ovi sumski majstori, reci prvo kakav je teren. brdovito? mokro? ako je ravno i suho, trebalo bi ici i bez vitla.. ?
 
Na vrh