• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
pozdrav svima,zanima me misljenje forumasa dali za ovo vitlo vredi dati 300eur.
to je samo sto vidite na slici, dasku trebam napraviti.pozdrav
 
Posljednje uređivanje:
N

Nevjernik

Guest
Evo mojeg Karas vitla izvukao sam sa njime ove godine cca 200 m drva radi bez greške:

A boga ti što je to pa ni nije nego za 20 meteri godišnje vući...8)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
A boga ti što je to pa ni nije nego za 20 meteri godišnje vući...8)

Rekao sam 200 m ,a ti izgleda ne kužiš se u to ,vidim da si iz Rijeke ,moj savjet ostavi se šume i vitla i posveti se barci i udici...:supz::supz:
 
N

Nevjernik

Guest
Rekao sam 200 m ,a ti izgleda ne kužiš se u to ,vidim da si iz Rijeke ,moj savjet ostavi se šume i vitla i posveti se barci i udici...:supz::supz:

Jeste nit vitlo imaš nit traktor totalni autsajder...:lol:
Takve grane možeš vući i s konjom ...:mrgreen:
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ma dobro prijatelju kad tako misliš ... Stavi ti svoje vitlo i traktor da vidimo što ti imaš ,uvjek se jave oni koji za nečim teže ,a nemogu to imat....
 
N

Nevjernik

Guest
Nemogu se ja hvaliti s takvim stvarima nisam ja hobi radnik kao ti da se falim granama , mekanim vitlom i Ursusom..
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Nemogu se ja hvaliti s takvim stvarima nisam ja hobi radnik kao ti da se falim granama , mekanim vitlom i Ursusom..

Ok ja sam hobi ,ti profesionalac ako imaš magarca za vuču drva budi sretan,,kažu nemoj se brinut" što ti kažu ,nego tko ti kaže ",napravio si svoj profil da bi vrjeđao javi se sa svog pravog profila nemoj biti kukavica...
 
N

Nevjernik

Guest
Ok ja sam hobi ,ti profesionalac ako imaš magarca za vuču drva budi sretan,,kažu nemoj se brinut" što ti kažu ,nego tko ti kaže ",napravio si svoj profil da bi vrjeđao javi se sa svog pravog profila nemoj biti kukavica...

Ma ko te vrijeđa ako si se ti našao uvrijeđenim tvoja stvar .
Nije ti niko kriv što nemaš ni traktor ni vitlo .
A vidi se i po slikama grančice vučeš i još pored toga imaš novo izvareno vitlo.
Sve se vidi na slikama a tuda se hvališ kao neko i neštoa zapravo si niko i ništa.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ja se ne hvalim nego stavljam samo postove kao i svi drugi,ako nekome to smeta nije problem ja to brisem,a ti nitkovicu pokazi svoje profi strojeve ,ako ih imaš ja odmah brisem profil,ali očito si neki tugimirovic koji je pun zavisti i e komentiraj vise moje postove...
 
N

Nevjernik

Guest
Ja se ne hvalim nego stavljam samo postove kao i svi drugi,ako nekome to smeta nije problem ja to brisem,a ti nitkovicu pokazi svoje profi strojeve ,ako ih imaš ja odmah brisem profil,ali očito si neki tugimirovic koji je pun zavisti i e komentiraj vise moje postove...

Dobro nemoj plakati nemogu ja ko ti slikat grančice i usporedit se s tobom što još imaš od pravih strojeva daj stavi slike.
Da malo komentiramo...
Ipak je vitlo ti profi 100 metara sajle , napravljena od hardoks pločevine...;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
budeš se ti brzo odselio sa foruma, samo da nadležni vide postove, tu pametuješ i sprdaš se sa drugima koji nešto imaju i nešto rade, a kod kuće nemaš ni motokultivator, možda tačke i motiku.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Eh šta volim takve pametnjakoviče koji pljuju po tuđoj muci
Pa da baš čovjek i grane vuče vitlom i da je baš vitlo napravljeno od papira bitno je da se s tim zaradi nešto
A i kakav to moraš bit čovjek da ideš nekom pljuvat po njegvom stroju pa da je i baš za popljuvat,sve bi ja takve :axe:
 
N

Nevjernik

Guest
Eh šta volim takve pametnjakoviče koji pljuju po tuđoj muci
Pa da baš čovjek i grane vuče vitlom i da je baš vitlo napravljeno od papira bitno je da se s tim zaradi nešto
A i kakav to moraš bit čovjek da ideš nekom pljuvat po njegvom stroju pa da je i baš za popljuvat,sve bi ja takve :axe:

Znaš kako ide sve se vraća sve se plaća..
Ipak je Karas bolji od Krpana koji mozak...:finga:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Dabio , svaka čast na strojčekima i nemoj se nervirati,evo i ja planiram za moje amaterske potrebe nabaviti si jednog "Karasa" .Živio !:partyman:
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ma korisnik foruma Nevjernik je naš stari član Neven 533 ,ovo sam provjerio tako da nemamo dalje o čemu pričat znamo tko je i što je ,barem stari forumaši znaju o kome je riječ... društvo hvala na podršci ,ja se inače ne bavim profesionalno šumarstvo ,ali uz posao u slobodno vrijeme radim drva ,jer šumu obožavam ... Ja znam da Karas vitlo nije profi vitlo ,ali meni za moje potrebe za sada dobro služi ,za profi vitla treba izdvojiti min...10000 kn ,a to rade ljudi koji se bave profi šumom i koji od toga žive ,njima se ne isplati kupiti vitlo koje će strgati za jedni sezonu....
 

Najnoviji postovi

Na vrh