• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Nadam se da hoće uz malo pažnje. To je samo za moje potrebe, prikupiti 30 tak m godišnje i isčupati neku staru šljivu. Tražio sam od proljeća nešto rabljeno ali nitko ne nudi ili ja ne znam tražiti. A cijene rastu sa svakim novim upitom kod trgovaca, tako je pala odluka za novo, najbliže
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Gledam vaše slike natovarenih prikolica, punih okruglih metrica dosta debelih. Zanima me živo pomoću kojih trikova jedan čovjek digne te okrugle metrice na vrh prikolice
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Jedan izgubi jajca dok to natovari, to je robija.
Najbolje ti je ako ideš sam da piliš na furke.
Mada je i onda teško ali je opet lakše.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Ima ih koji prave ćereslo.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Ovo je lamela u vitlu koje sam nedavno kupio, zna li netko dali ova "smjesa" lamele odgovara za vitla... 20230204_171314.jpg
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Djeluje da je neko sam izrađivao.
Najčešće budu lijepljene, bez nitni. Koje vitlo. Uslikaj čitavu lamelu.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Je, navodno je majstor jedan pravio nanovo ovu lamelu, ne znam jel bolje kad je zanitano ili kad je ljepljeno...
Vitlo je Igland primax 5tona 20230204_171234.jpg
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Bolje je da je lijepita, jer se lamele na vitlovima troše do ploče, ne kao kod motornih vozila do određene mjere. U lijepljenoj varijanti može se više trošiti.
Izmeri koji je prečnik debljine osovine ili unutarnji prečnik te lamele ak nije problem.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Hvala, interesovalo me jer je jedna kajla, pa mi se učini da je još i tanje, a vidim da dobro izgleda utor za kajlu.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
A vidi, prodavac mi je rekao da je to vitlo 7t(što bi i volio da je) a to me u startu i privuklo jer mi treba jace vitlo za 577dv... na kraju kad sam gledao malo po internetu sva vitla koja sam nasao da lice na ovo su bila 5T
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Delon

Novi član
Tu od
17 Srp 2022
Poruka
4
Takvo vitlo je imao jedan čovjek iz sela, inače bavi se izradom drva za ogrjev. Vitlo je imao godinama i koliko sam čuo da je bio jako zadovoljan, vitlo je prvo pokretao torpedo 7506, zatim massey 3070, fiat 6566 i na zadnje same drago 120. On je to vitlo doslovno ubio (nije baš najsmirenija osoba), sad ima tajfun 5,5t i kaže da nije baš zadovoljan ko što je bio sa kmb (sip). To sip vitlo je ili kopija kmb-a ili je to kmb vitlo koje su slovenci pod nekom licencom kupovali i stavljali svoju naljepnicu (što bi bilo i najvjerojatnije).
Dva izlaza kardana bi pojednostavljeno bilo to da je jedan za 540 okretaja, a drugi za 1000 okretaja kardana (euro sistem)
Što se kočnice tiče za to vitlo ne znam kako funkcionira, ali na krpanu recimo kočnica je automatska, znači čim se pusti špaga za aktiviranje vitla sajla se automatski zakoči, znači trupac se ne vrača nizbrdo, nego ostaje na mjestu sve do kad s ne potegne druga špaga (kočnica) i potezanjem se otkoči, tako da je to razlog za potezanjem i jedne i druge špage. A sad kako je kod tvojeg ne znam.
Jel mozes kako do kontakta mozda od tog covjeka koji je imao to vitlo?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav društvo, evo i kod mene prinova, 5,5 t, tako da ga mogu tjerati i štore 504 i landini 85 ks. Samo za osobne potrebe i jasno s reduktorom.

gađao sam sredinu tako da može i štore po kozjim putevima
 

Prilozi

  • 413DCEF6-7F2F-466A-B26D-453BD3E517C2.jpeg
    413DCEF6-7F2F-466A-B26D-453BD3E517C2.jpeg
    60.7 KB · Pregleda: 49
  • F398AEE7-932A-4761-A178-A2F88AEABCAE.jpeg
    F398AEE7-932A-4761-A178-A2F88AEABCAE.jpeg
    48 KB · Pregleda: 49

Najnoviji postovi

Na vrh