• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Moze li neko objasnjenje ... Jel zbog neke izrazito velike kvalitete i pouzdanosti, ili zbog imena ??!
Znam da ljudi znaju kupovat zato sto je nesto na glasu i razvikano je, a isto tak se znalo pokazati da su neka manje poznata imena, kvalitetom bolja ...
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
- kvalitetniji materijali, tvornička izrada, nabavka rezernih djelova, atest, ime nije bitno,,

- to ti je nešto slično kao da npr. uspoređuješ polovni STAYER sa novim IMT i slično, to je moje mišljenje a sve ovisi koliko radiš, ako ne trebaš puno svaki traktor će izdržati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
šta mu bilo,, nedavno je na jednom u mojoj okolici krepalo vitlo pa su došli iz Hitnera skinuli ga (dvodobošno) i stavili nekakvo "brodsko" jedno dobošno dok ovoga poprave a ovi se žele da je užasno sporo

Moze li neko objasnjenje ... Jel zbog neke izrazito velike kvalitete i pouzdanosti, ili zbog imena ??!
Znam da ljudi znaju kupovat zato sto je nesto na glasu i razvikano je, a isto tak se znalo pokazati da su neka manje poznata imena, kvalitetom bolja ...

... jesi kupio šta ili još razmišljaš
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Neznam što mu je točno bilo jer sam ga samo slikao,uglavnom mu je diferencijal bio rastavljen,ima oko 5500rh ako mu sat radi.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
ma ne samo pitam za šta si se odlučio, osobno sam gledao Uniforesta 5t eco povoljniji je i od Krpana 5t si i Tajfuna 5t,, sada čekam da vidim kakvo će biti stanje na godinu i kako će se raditi pa možda prodam svog Tajfuna 4t, ali to je pod "? ", jer me dobro služi a nemam potrebe za novijim i jačim ako ne bude posla evo slikice
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nebum sigurno prije proljeca kupoval !! Sad mi ne treba, a i frezu imam namjeru kupit tak da ..... treba skupit kuna za sve to !! Razmisljam cak i o samogradnji pa sam " pokrenul kotacice " u razne smjerove da si probam ono najglavnije navbavit, a okvir i plocu napravim ko od sale kak sam i roto mamlcer.....
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
ja imam vitlo uniforest40e,prezadovoljan sam vuce i vise nego sto sam ocekivao,imam ga vec tri godine vucem oko hiljadu metara godisnje za sada bez kvarova platio sam ga 1600 evra novo
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za u šumu bi bio dobar.:icon_thumright:
ufkw.jpg
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
... Uniforest.... Tajfun.... Krpan....Karas.... kakve prijenose imaju ta vitla ? Diferencijal, ili sistem zupčanika i lanca ??
I sto je bolje ? Pitam iz razloga, ako ipak krenem u samogradnju..... dobrodosli su savjeti !!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
... Uniforest.... Tajfun.... Krpan....Karas.... kakve prijenose imaju ta vitla ? Diferencijal, ili sistem zupčanika i lanca ??
I sto je bolje ? Pitam iz razloga, ako ipak krenem u samogradnju..... dobrodosli su savjeti !!

zupčanik i lanac
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma dobro je hrvoje01 mislil, samo se malo krivo izrazil.....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bome sam se i ja krivo izrazil . . .
U Pozegi se prodaje 7 tonsko vitlo za pristupacnu cijenu !
Ima li koji forumas iz okolice da ima volje pogledat jel to sve klapa kak treba pa da mi javi na PP !??
Hvala
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
Bome sam se i ja krivo izrazil . . .
U Pozegi se prodaje 7 tonsko vitlo za pristupacnu cijenu !
Ima li koji forumas iz okolice da ima volje pogledat jel to sve klapa kak treba pa da mi javi na PP !??
Hvala
jesi se čuo sa gazdom?znam ja frajera,3 komada sam bio uzeo od njega,ko prvo nije 7 tonsko nego cca 5.jak eje izrade,nema lamelu neg klin,i cjena mu je cirka 3000soma kuna,golo jeld
 

Najnoviji postovi

Na vrh