• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SUNCOKRET sjetva-žetva

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
Moraš imati pločice za suncokret ali po pričama ja kako sam čuo da ne bude bas zadovoljavajuće
 

dex001

Član
Tu od
2 Ožu 2014
Poruka
87
Imam pločice za suncokret, samo evo prvi put sad sijem a nemam pneumatsku sijačicu nego OLT mehaničku. U čemu je najveća razlika? Jer zna baciti dva sjemena odjednom ili?
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
Ne znam,to mi je pričao jedan kolega da su se jedne godine probali a mehaničkom a nakon toga im sije susjed sa pneumatskom
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Nekih 20tak jutara,ako se ne varam 1986. godiste,za masseya cemo vidjeti mozda nesto i bude...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Posijao sam 8 jutara Pionir LE99 suncokreta te čekam ta nikne,sa čime špricati korov kad bude nikli cuo sam da ima neki express herbicid baš za pionir?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Je, Express. Samo ako ti ambrozija pusti u pazušcu prvi pravi list, pozdravi se sa čistom njivom.

Ako još nije izniknuo i nije bacio klicu deri PrimExtrom, Pledgeom ili tako nečim, jedino tako će biti čista njiva od ambrozije, u protivnom to ti je što ti je.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ja sam iz Srbije i ovde je ima za Hrvatsku ne znam ali bi trebalo da je bude
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nema kod nas Viballa, zato je ni ne spominjem.


Evo koga zanima...
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Malo mi to cudno, zasto nebi bilo kod vas ovde je prosle godine pocela da se prodaje
 
Na vrh