• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sve o grahu

  • Temu pokrenuo Miodrag40
  • Datum prvog posta

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
jel nitko nema graha za prodati ili niste vidjeli da sam pitao :(nod):
 

brle

Aktivni član
Tu od
9 Sij 2013
Poruka
637
ivan z@ sijan je isti dan kad i tvoj.......bila je subota mislim 05.04 a sijao sam nešto i 12.04
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
@bhorv - pogledao,reci mi samo dali su ispravni,da nebi kupio nekog mačka u vreći? dali je netko radio s njima?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
stavio nove motike nazad, pa ih je trebalo probati da li valjaju, original OLT......






 

vlatko2703

Član
Tu od
10 Velj 2009
Poruka
31
ja isto tako param svoj grah, a sta radit sa covjekom koji mi je prodo tretiran grah za sadnju sredstvom protiv klijanja??
 

aterik

Član
Tu od
15 Pro 2012
Poruka
169
65 litara u zadnja 24 sata, uvjeti su boji za rižu nego za grah... :(
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja se kraj svoje vozim svaki dan - ma mi je uz glavnu ulicu u selu - taman koliko je ponlklo bude dosta za ove šta će si brati noću.

Ide druga tura sjetve čim se uzmogne na njivu.....i tako pomalo još dva puta.....pa kako bude - bude....
A gledam dugoročnu prognozu,kazuje do iza petnaestog šestog temperature oko dvadeset dva dnevne i desetak - dvanaest noćne - neće biti niti graha niti paprika - paprika nikako ako to tako ostane.
 

Selekt

Član
Tu od
6 Pro 2012
Poruka
88
samo da preživi ovaj dan i biče graha pa makar za sjeme. U kišomjeru 35 l a za popodne najavljuju još 30. Ako je preživio dvije ture leda preživjet če i opči potop.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,715
a kad ja pričam da nema sjetve do 5. mjeseca...iliti po domaći dok djeca ne mogu s golom guzicom sjedit na zemlji...
:p:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
čudna godina, nesječam se da je bilo ovako proljeće, obično se brazda brzo sušila, i išli smo zatvarati čim se moglo u njivu da što manje vlage izađe.......a kod mene pada preko 12 sati, al pljušti.......slijedeći tjedan najavljuju lijepo i toplo, brzo će se to prosušiti.......
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
A ja se gurao cjelo vrijeme da zasadim 3 jutra i nikako stalno zbog necega morao odgoditi tako kad sad sve vidim uff dobro da ga i nisam zasadio :icon_pray:
 

Najnoviji postovi

Na vrh