• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sve o grahu

  • Temu pokrenuo Miodrag40
  • Datum prvog posta

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
298
Pozdrav ekipa. Jeste počeli saditi grah ?
Kakve su vam prognoze za ovu godinu ? Povećavate li površine ili smanjujete, odustajete li od sadnje graha ?
 

Damirez

Član
Tu od
14 Lip 2016
Poruka
40
Pozdrav. Najvjerojatnije potkraj drugog tjedna,za vlastite potrebe i mozda Nest sitno za prodaju :)
 

JosipM176

Član
Tu od
28 Stu 2021
Poruka
37
Meni je u planu samoizrada vršilice...
Pa ako netko želi stavit sliku ili dat savjet, nebi bilo na odmet ☺️🌱
 

wolfsburg2

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
10
Meni je u planu samoizrada vršilice...
Pa ako netko želi stavit sliku ili dat savjet, nebi bilo na odmet ☺️🌱
Ja ću isto pokušat napravit do berbe ako bude vremena,pogledao sam ove vršalice na youtubeu i ovdje na forumu,treba probat pa još dorađivat u radu.A svaki prijedlog je dobro došao...
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Pozdrav svima . Imam posijano poprilično graha(trešnjar niski) za svoje potrebe. Sad je usred faze cvatnje ,već ima i mahunica . Zanima me da li bih ga sad u cvatnji smio ošpricati bakrom (cuperblau i sl.) jer zbog ove stalne smjene kiša-sunce bojim se da ga zahvati plamenjača ? Pokoji donji list je već i nagrižen nekom vrstom bolesti ali ne želim koristiti nikakvu kemiju ,cuperblau još i nekako . Hvala puno.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,596
Pozdrav svima . Imam posijano poprilično graha(trešnjar niski) za svoje potrebe. Sad je usred faze cvatnje ,već ima i mahunica . Zanima me da li bih ga sad u cvatnji smio ošpricati bakrom (cuperblau i sl.) jer zbog ove stalne smjene kiša-sunce bojim se da ga zahvati plamenjača ? Pokoji donji list je već i nagrižen nekom vrstom bolesti ali ne želim koristiti nikakvu kemiju ,cuperblau još i nekako . Hvala puno.
gledaj karencu i računaj da ćeš oko 15. 7. imati mladog za brati...tak da se ne otruješ, a gledaj i da pčelice ne potruješ, špricaj pred večer kad se cvjetovi sklapaju, a pčelice ne lete...inače deri po volji s cuprablauom...
ja osobno nikad nisam... ;)
Jel kasno za posijati? Mislim ga postrno roknuti sad frtalj rali.
niskog trešnjevca možeš sijat do 1.8., ali nećeš brati zrelog...ali ako ga posiješ sad do 1.7. imaš šanse da sazori...ili beri mladog.
 

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
139
lova je u mladom...a i kvaliteta!
Mi smo lani pola pobrali mladog i taj je bil super. No ono kaj je bilo ostavljeno za zoriti, propalo je sve. Nije ostalo za jedan lonac skuhati🤔
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,596
na tržnici Karlovac 4 eura u mahuni, 7-8 oruđen...samo skuplji može biti, ispod ovog nema...mahune su 7-8
 

Najnoviji postovi

Na vrh