• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tegljenje drveta iz sume

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Prema tvojim postovima, do podne kupuješ na šumskom putu, a popodne na panju.

Tak ti je to kad se radi s HŠ. Tam čudni vetri pušu, nikad se nezna tko je gde bil, što je u biti trebal i kam treba u to vrijeme iti....

Od toga treba bježat...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
To si sad nedavno bio dal lambo ili renol koji traktor jer nedavno su dva takva traktora bila tamo kod kamenoloma a kaj se tice pomagala ja sam zadovoljan puno lakse i meni i traktoru!!
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Moj je lamborghini a o frenda je renol izslajsali smo nekih 150m3
Ali smo napravili blato i sad je banana cekamo da se posuši malo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Puknuti treba iskoristit svako povoljno vrijeme jer ovo sve ide u prodaju a i da zavrsim prije sjetve pa kad se ona obavi onda idem susjedi i sebi po drva za zimu trebat ce opet dosta da se potpuno posusi jer nocas doslo 10-ak cm snijega!!
Matko to si kupio sumu ili si vuko nekom??
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Samo napravite sra.. po tim putevima. Posle kad se zasuše kolotečine pa kad trgate gume, pitate se zakaj .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Jbg pa moraju ljudi radit aj kad je tvoj put šta ima veze
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
Najlakše je raskopat put i ćao đaci,treba ga poslije popravit a ne ostavit sranje za sobom.:icon_twisted:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ovaj put po sumi koji ja unistavam ja sam ga i napravio tu ga nije bilo prije a putevi koji se koriste kad god imam neke sute navozim na put makar i nisam napravio stetu popravim vise popravljam nego sta stetu radim!!
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Puknuti treba iskoristit svako povoljno vrijeme jer ovo sve ide u prodaju a i da zavrsim prije sjetve pa kad se ona obavi onda idem susjedi i sebi po drva za zimu trebat ce opet dosta da se potpuno posusi jer nocas doslo 10-ak cm snijega!!
Matko to si kupio sumu ili si vuko nekom??



Kupio sam šumu. Sledeći tjedan idem u akciju jer vidim da ova kiša jebe mačku mater to neće stat do 5 mjeseca a iza uskrsa moram isporučit 50tak m3
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
zato treba imati šumu i na brijegu i u ravnici...pa se uvjek ima nekaj za žagati...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Danasnji posao:

DSC_0920_zpsmrtcmzoy.jpg


DSC_0921_zpsr3nddysk.jpg


DSC_09232_zpsdkpdg0tb.jpg


Izvezli smo nekih 35m. Sreca pa je vrijeme posluzilo. Na dodjeli se moralo u cizmama hodati koliko je vode bilo. Radili smo prije i poslije uskrsa, jedva sam sa ferkom dosao do linije.
Sada prakticki nismo gume zamazali..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sad ste po tom raslinju traktore odispod počistili :icon_thumright:
Lijepi posel dečki. Svaka čast !
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jos jedna tura od neki dan.
Na samom ulasku u sumu nas je dobar pljusak oprao. Sreca da nismo s ferkom isli. A razmisljali smo o tome..

DSC_1060_zpsqu88yqmb.jpg


DSC_1061_zps7cjfietp.jpg


I jedan video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mDPPtLJmn3s[/YT]
 
Na vrh