• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Hmmmm, to je 330, a to baš nije u detalj isto. Ali je skoro isto.
 

Comi014

Novi član
Tu od
19 Stu 2008
Poruka
14
Prelistaj malo i videces da je obuhvacen i 335(hidraulika i ostale razlike),samo nije napisano na naslovnoj strani da je za 335.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Netreba ti meni toga. Onaj glavni dio toga kataloga imam u ludari ;)
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Prelistaj malo i videces da je obuhvacen i 335(hidraulika i ostale razlike),samo nije napisano na naslovnoj strani da je za 335.

Zafaljujem puuuuuuuno Comi!! Dok se nekak ne odužim... je to je to kaj mi treba... ma našo sam na nekakvoj poljskoj stranici sve to,ali moras im pljatit da dobiješ gigabajte transfera.... :butthead: doduše,platil bi im da se nije našla koja dobra duša!!!
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Pozdrav svima, kupio sam Torpedo 90 KS ali mu je elektricna instalacija izgorjela, pa ako to ima shemu za elektricnu instalaciju za torpedo 90 bio bih mu jako zahvalan, hvala
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Pozdrav svima.

Imam jednu molbu, ako netko ima tehničke upute,
na bilo kojem jeziku (izuzevši pisano na ćirilici i arapskim znakovima jer ih ne znam) za visokotlačnu balirku Claas Markant 40,
trebam podatak kolika je potrebna snaga traktora.
Pa ako netko ima bio bi zahvalan..
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Imam katalog rezervnih dijelova, ali on ti ne može pomoći. Viđo sam par puta tu presu u kombinaciji s IMT 539.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav ,
trebao bih katalog rezervnih djelova za kopaćicu - frezu - MONDIAL - imam za specijal ali zbog vjerujem večeg oblika da bi trebale biti i neke razlike ,,, pošto sam je našao na otpadu , a nije ni pokretna pa bih volio da joj vidim sastavne djelove i po mogućnosti veličine semeringa i ležaja , hvala :p
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Imam katalog rezervnih dijelova, ali on ti ne može pomoći. Viđo sam par puta tu presu u kombinaciji s IMT 539.

Bosonoga okači link gdje se može skinuti, ako nije problem
I hvala unaprijed za isto.
Na kojem je jeziku.
Ako se ostvare planovi možda jednog dana nedaj Bože bude zatrebao
i katalog dijelova.

Inače u mojem kraju u kombinaciji IMT 539 ide MARKANT 50 i to 15 godina već bez problema, sa naznakom da je to bila prva balirka u krugu od nekih 30 km tak da je ta napravila bala i bala...
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Pozdrav svima.

Imam jednu molbu, ako netko ima tehničke upute,
na bilo kojem jeziku (izuzevši pisano na ćirilici i arapskim znakovima jer ih ne znam) za visokotlačnu balirku Claas Markant 40,
trebam podatak kolika je potrebna snaga traktora.
Pa ako netko ima bio bi zahvalan..

imam ja takvu balirku vec 15 godina i ju vucem sa IMT 533 a najbolje radi sa MF-om 133 samo to je mala balirka ne moze progutati veliku masu jer radi dosta niske bale ali meni se OK.
 
M

Marko3015

Guest
Pozdrav ekipi ima li tko mozda manual ili spare part list za balirku class markant 51, unaprijed zahvalan... Ako koga zanima nasao sam za class 50 i 52

Nažalost nemam manual za balirku koja tebi treba, ali ukoliko ti imaš manual za claas markant 50 balirku bio bih ti jako zahvalan jer tražim ga već mjesecima:prayer:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
imam ja takvu balirku vec 15 godina i ju vucem sa IMT 533 a najbolje radi sa MF-om 133 samo to je mala balirka ne moze progutati veliku masu jer radi dosta niske bale ali meni se OK.

Razmišljam da bi neke takvoga kupiti i pogoniti sa TV 730,
kolike sam uspel saznati od klas uvoznika po papirima za MARKANT 52 je dovoljno traktor snage 28 ks po tvorničkoj preporuci, za 40 nemaju podataka jer je stariji mode, ali vele da je dostatno nekih 20 konja...
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Razmišljam da bi neke takvoga kupiti i pogoniti sa TV 730,
kolike sam uspel saznati od klas uvoznika po papirima za MARKANT 52 je dovoljno traktor snage 28 ks po tvorničkoj preporuci, za 40 nemaju podataka jer je stariji mode, ali vele da je dostatno nekih 20 konja...

mislim da je TV prelagan za takvu balirku, treba nju i vuci a. ne samo okretati
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Jel ima netko možda katalog rezervnih dijelova za traktor ZETOR 5011 konkretno mi treba za mjenjač? Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh