• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled - signalni trokut

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,484
Ovih dana malo sredio traktor za registraciju. Promijenio sam zadnje lampe i prednje farove. Prefarbao blatobrane i haubu. Rekli su mi prošle godine da moram staviti katadioptere na zadnje blatobrane, zna li itko gdje točno da ih postavim?
 

Prilozi

  • IMG_20220530_164624.jpg
    IMG_20220530_164624.jpg
    59.9 KB · Pregleda: 38

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
Ne može ispod lijevog svijetla jer će ga jednog dana tražiti, ako već nije tamo, tanlica
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
Nisam siguran da će proći na TP! Kod mene traže lijevi blatobran i osvijetljena!
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,161
To je od tehničkog do tehničkog
Bio sa autom kod nas na teh. i bio jedan sa traktorom i ovaj mu govori da bi trebao promijeniti zadnje gume, a bilo ih je više od 40 % ko da je to na traktoru bitno
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
To je od tehničkog do tehničkog
Bio sa autom kod nas na teh. i bio jedan sa traktorom i ovaj mu govori da bi trebao promijeniti zadnje gume, a bilo ih je više od 40 % ko da je to na traktoru bitno
Nije to od tehničkog ali je do njihovog tehničara. CVH propisuje gdje, što, kako.
A ovo sa gumama .... treba u knjižicu ubaciti 100 kuna :hahah:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
Je! :mad: ako misliš na#697
Trokut bio na stražnjim vratima kabine.
"Onaj" u jutro, traži na blatobranu, tamo ga i postavim, ali tako da mogu otvoriti vrata.
Poslijepodne - ne mEžeš proći jer je van gabarita Raketlina, a ja po domaće "Bog vas jeba ajd se dogovorite"!
Tehničar zao šefa i vratio trokut gdje je i bio - na vrata!
Danas i kod mene TP
 
Na vrh