• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko je odakle?

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
K

krx pozega

Guest
Ja bih otvorio ovu temu sa namjerom da znamo tko je odakle,mislim da bi nam svima to bilo dobro znati jer bi nam to moglo svima pomoči

Dakle bitno je da znamo u okolici kojeg večeg mjesta tako da se lakše orijentiramo..nije nužno navesti strogo mjesto sela ali zašto i ne možda baš netko tamo ima nekog poznanika ili je bio tamo ili tomu slično..
Nadam se da če večina podržati moju ideju jer me za neke baš zanima kao vjerujem i nekoga od vas a glupo mi je pitat stalno..e odakle si ti :oops: :cry:

Znači Krx Požega...mislim da vam je svima jasno ;)
 
B

Bobo

Guest
Iako bi to svi mogli popuniti u korisnickom profilu, pa se kraj svakog posta vidi odakle je tko...

Ali neka probamo i ovo:

Dakle, ja sam takodjer iz Požege

Napomena: Svaki off topic ce biti brisan, tako da bi bilo lijepo da se samo napise odakle je tko...
 
F

Fleki

Guest
Ja sam iz sela Paka, prije Novog Marofa(25km prije Varaždina i 50km prije Zagreba).
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
nova kapela,na pola puta izmedju sl.broda i n.gradiške....
 
B

baca Iva

Guest
Ja sam iz Å titara kod Županje, ali več 37 godina živim u Njemačkoj
 
B

branko

Guest
karta.jpg


u onom donjem selu (vojvodinec) zivio sam do 2002 g. sad sam VEC pet godina pripizdek (zet) u lunjkovcu. BTW vojvodinec je u koprivnicko-krizevackoj a lunjkovec u varazdinskoj zupaniji.
 
B

baca Iva

Guest
Sječam se, Čugi, da sam još davno, dok sam momak bio, svirao svatove u Golubincima. To nije daleko od tebe. Pozdrav!
 
B

Bobo

Guest
I ja tamo imam neke rodbine... Bas u Golubincima...

Ma jedna i druga Pazova, Indjija, prdnes malo jace i tamo se osjeti... Tamo nema brda, ili ima jako malo, pa je sve blizu ;)
 
R

robert

Guest
evo da i ja pokazem moje mjesto stanovanja u N. Jankovcima,a u vinkovcima od bac Rokia (crveni kvadratici,jel)
Obrisan neispravan link.
 
R

ROKI

Guest
Au majku mu jesi ga usitnio. Ako ti je tako i u šlajboku usitnito ne piše ti se dobro za rujan mjesec. :lol: :lol: :lol:
 
A

alkemichar

Guest
Stan u Novoj Gradiški, obradive površine u Perencima.
Ak vas zanima neka bobo stavi mapu, u njegovu i moju korist.(kraj Brestovca, Požega)
 
Na vrh