• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

toma84

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Mislio sam da se moža posložiti da radi kak ima biti..
koja je tvoj model??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino pašu Same-u dvoje vilice, kaj ne, ipak je to ''The Best tractor'' :mrgreen: ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To se Kupa izlila po polju i na cestu. A znam kad se tuda vozim inače. Sa strane je živica pa se zna do kud je asfalt
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
daj molim te, gumenjaka zakapčiš za takvog traktora ;) ;) ;) ;) ;) :shock: :shock: :shock:
daj si nabavi neku kamionsku prikolicu, da to bude na nivou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nema potrebe za njom i nemam mjesta za nju na dvorištu, uski prolazi. Ma joj bil bi uzel još krpana ali ovo se lako otkopča na brzaka dok tovorim. Srećom pa ga nisam rasturil :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bitno da može vozit 3 bale :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znači s utovarivačem sve štima na traktoru :?: :!:

Mi čemo najvjerojatnije uzet strojometala na jesen :mrgreen: :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Skineš ga za minutu? Ja još nisam probal otkopčati svojega od kad ga imam; svaki dan imam neki posao za njega pa ga ne skidam.
Moral bi baš probati neki dan, da vidim koliko vremena treba da se skine...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Prebacim sigurnosne klinove i sam sa cilindrima ga nadignem i skinem ventile
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
odlično mu pristaje utovarivač i hidraulika al kaj nije malo prerobusan utovarivač za traktor. odnosno pretežak s teretom ti ne diže zadnji kraj?
 

Najnoviji postovi

Na vrh