• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo ili Yanmar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Nije baš 4x12 coli, al dvobrazni plug jeste.
Je, i to plug premetnjak (okretač). Zato izgleda tak komplicirano (a zapravo nije).
 
M

meeker

Guest
Je, i to plug premetnjak (okretač). Zato izgleda tak komplicirano (a zapravo nije).

Prvi put video ovakav plug na slikama. Sada mogu videti i kako funkcioniše okretanje.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav svima!
Nemojte me shvatiti pogrešno...
Nemam ništa protiv malih kinezkih traktora...naprotiv, ja volim sve male traktore... i ja bo voleo da ga imam!
"i tata bi sine!"
Nego naziv ove teme, tera nas da se prepucavamo...
Treba lepo da se otvori nova tema"Yanmar",,,i tamo lepo nastaviti...i nitko se neće trpati koji je bolji, tomo ili yanmar! A ovo zaključati...
Uvek ću vrlo rado čitati tu temu...

Hahaha...ma kakav bre 4x12coli...
to mi je odgovor na predhodni post,,,navodno trava i trska od minimum 2metra...ma daajjjjj, bez dokaza, netreba pisati neverovatne stvari, nekažem da je nemoguće...ali...
Živi bili...
Pozdrav Joe!

Pošto sam ja započeo ovu temu , smatram da bih trebao reći par riječi u vezi zadnjih par komentara. Namjera postavljanja ove teme je bila isključivo ta da si prikupim što više informacija o obadva traktora kako bi izabrao koji ću traktor kupiti. Ni u jednom trenutku mi nije bila namjera da bi se tu stvorilo neko rivalstvo , odnosno da bio tu došlo do neke svađe i slično .
Međutim na samom početku se odma zakuvalo , i zagužvalo . :scratch
Prilikom svakog mog komentiranja uvijek sam na kraju naglašavao da nisam imao namjeru nikoga uvrijediti ili omalovažavati i slično.
Mada sam primio nekoliko privatnih poruka neprimjerenog sadržaja :( ( da nekažem nešto drugo ) . Razmišljao sam čak da se više uopće nejavljam na forum .:scratch
Ali kao što vidite tu sam .
U potpunosti se slažem sa forumašom Joekiki da je bilo preterivanja .
Ali sad da tu istražujemo ko je šta rekao ( napisao ) , dali je to istina ili ne mislim da nema smisla . S obzirom kakvi smo nebi završili godinama :( Što je bilo bilo je .
Opet bi se složio sa Joekikijem i otvorio bih novu temu , da nebi više bilo prepucavanja i svađe.
Nova tema bi se zvala YANMAR , I OSTALI JAPANSKI TRAKTORI .
Mislim da bi to bilo u redu jer nije Yanmar tu jedini ima još Iseki , Kubota ....
Tako da se ova tema može zaključati
I još bi samo htio reći da nemam ništa protiv traktora Tomo Vinković , redovito pratim skoro sve teme što se tiču Tome , a isto tako i Hitnera i Prima traktora . Zanimaju me svi mali traktori .
Evo i za kraj još jednom se ispričavam svima koje sam možda naljutio , uvrijedio ili rekao nešto što im nije štimalo. Sigurno nije bilo namjera da kažem bilo što loše.
Pozdrav svima Žuti :supz:

Ova tema se može zaključati , i od sada se može pratiti pod temom
YANMAR , I OSTALI JAPANSKI TRAKTORI
 

Najnoviji postovi

Na vrh