• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković - bager

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

BAGERISTA

Guest
A ova druga slika,,,je poli nas u istri,,kad je ovi id...t,,,stija zemlju uzet,,i misli da je njegova granica,,,,e moj druže di je bivša milica,,,,,sad bi te malo narvanala poravnala.........:lol:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
U Primi postoji, evo kolega forumaš je i sliku stavio. Ja sam za Hittnera tražio, jako je teško naći rovokopač za male traktore. Jedino Prima koliko ja znam. Našao sam nekih stranih, al deru sa cijenama
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ivane što bi radio s tim?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Radio bi svega po malo... Kopanje rupa za voćke, raskopavanje starih, suhih, utovar đubreta, humusa, malo usložno, kad u selu netko nešta radi... Ali čekam da se novaca nakupi, nebih baš sad uzimao
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kolika je cijena Ivane u Primi? JA ti imam na sličnom principu Gramip HU4 na Štoreu i nije ti to za ozbiljne poslove a veći je i snažniji...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Kolika je cijena Ivane u Primi? JA ti imam na sličnom principu Gramip HU4 na Štoreu i nije ti to za ozbiljne poslove a veći je i snažniji...

Gledao sam u Gramipu, ali su mi rekli da njihovi nisu baš pogodni za male traktore, tako jedino ostaje Prima
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
A zašto nebi sam napravio tako nešto, to je jednostavna stvar i uvijek će izaći povoljnije nego da kupuješ neki tvornički...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
I to što kažeš. Jedino što nisam neki vješt majstor, pa je pitanje na šta bi to ličilo i dali bi bilo pogodno za korištenje :mrgreen: treba samo u glavi dobro razviti plan, onda bi se i dalo nešta izvest. Potakao si me na razmišljanje!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kopiraj primu ali to ja nisam napisal...:supris:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
I to što kažeš. Jedino što nisam neki vješt majstor, pa je pitanje na šta bi to ličilo i dali bi bilo pogodno za korištenje :mrgreen: treba samo u glavi dobro razviti plan, onda bi se i dalo nešta izvest. Potakao si me na razmišljanje!

Nema potrebe zakopiranjem bilo koga. Prvo i najvažnije što ti treba jest mala lista stvari za koje ti treba taj stroj, dakle, poslovi koje bi sa njime radio i uvjeti koje mora ispunjavati...zatim trebaš maksimalan iznos kojeg namjeravaš potrošiti na tako nešto... Sve ostalo je čista mašta i rad...vjeruj mi...tako ja radim :)
Ajde napiši zahtjeve pa da vidimo što ti stvarno treba..?
Također, važno je kakav je teren kod tebe...jel "beton" ili pijesak...ili nešto između...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
U betonu i pijesku nebu išlo barem ne u takvom pijesku kao kod mene... jedino pickhummer može razbiti... jao si ga meni a ja s tim stružem centimetar po centimetar...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Uvjeti kod mene... Zemlja, nema kamenja, tu i tamo koji tanji korijen, radio bi uglavnom jesen i proljeće, kad zemlja nije jako tvrda, nego kad je ipak malo mekše, kopao bi u dubinu maksimalno 1 metar, brzina rada nije toliko bitna... to bi ukratko bilo to
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Takav stroj možeš relativno jednostavno realizirati...
Najskuplji dijelovi su oni koji se tiču hidraulike, sve ostalo je tjedan-dva "igre u garaži" i to u slobodno vrijeme. Koliko si mislio uložiti u to?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
I meni je interesantna takva spravica ali još nisam siguran .....
Inaće je dosta skupo pravio ili kupio a nisam siguran u povrat investicije....
tj. čini mi se da je jako mali učinak....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Takav stroj možeš relativno jednostavno realizirati...
Najskuplji dijelovi su oni koji se tiču hidraulike, sve ostalo je tjedan-dva "igre u garaži" i to u slobodno vrijeme. Koliko si mislio uložiti u to?

Ako se može proći za 5 000-10000, za dobar stroj, ja najsretniji na svijetu! Samo me strah da nešta ne zeznam, tj da mi se stroj ne pokida
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
nije li bolje uzeti nešto polovno i malo srediti i opet imaš isto , pogotovo ako se radi iz ćeifa (gušta)
znači uloži što manje jer unaprijed znaš da ti se nikada neće otplatiti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh