• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo RX 120

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Da li mi neko moze pomoci?Treba mi informacija za Torpedo RX120.Koji su mu nedostaci i sto mu se najcesce kvari?
Imao sam Torpeda 75 PS i kvario se kao lud!
Kakvo je stanje sa Torpedom RX 120?
 
Z

zrine892

Guest
pa sve je dobro i loše kod traktora.....ovisi kako ga voziš...jedini mu je problem kod njega jer je loš menjač jer mu je menjac neki talijanski..a sto se tice motora odlican je...a i hidraulika tako traži pažnju od šofera...najbolje bi bilo da je uvijek cist i uredno odrzavan...dobri su traktori to....imam rx 100 za sada sam zadovoljan jer ne radi nista.....eno skuplja prašinu...
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Da li je tvoj Rx 100 na prodaju?Kako se krecu cijene da li znas?
 
Z

zrine892

Guest
Torpedo RX120 kaže:
Da li je tvoj Rx 100 na prodaju?Kako se krecu cijene da li znas?

po mom mišljenju cijena im se krecu od 4000-7000 eura...sve ovisi kakvom su stanju....
url]

moj rx-100...na prodaju jest...
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Nece da mi otvori sliku!!U kakvom je stnju tvoj Torpedo,koja je godina,cijena...
 
R

Ratarko

Guest
Mišljenja sam da bi trebalo držati ruke dalje od RX 100 ili 120 . Prerijetki su to traktori da bi se isplatilo kupiti ga polovnog u tko zna kakvom stanju . Egzotika bez neke kvalitete , premušičavi su to traktori
pP.gif
 
Z

zrine892

Guest
Torpedo RX120 kaže:
Nece da mi otvori sliku!!U kakvom je stnju tvoj Torpedo,koja je godina,cijena...

godina je 1988...cijena je 5500 eura.registriran.tehnicki ispravan..Sta jel bi kupio??
 
Z

zrine892

Guest
zrine892 kaže:
Torpedo RX120 kaže:
Nece da mi otvori sliku!!U kakvom je stnju tvoj Torpedo,koja je godina,cijena...

godina je 1988...cijena je 5500 eura.registriran.tehnicki ispravan..Sta jel bi kupio??
ČUGI hvala!!!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Zrine kolika je cijena onoga DX 160 u tvom selu sto stoji pokraj puta. A onaj tip o kome sam te pitao mislim da on ima Fendt-ove
 
Z

zrine892

Guest
zvona kaže:
Zrine kolika je cijena onoga DX 160 u tvom selu sto stoji pokraj puta. A onaj tip o kome sam te pitao mislim da on ima Fendt-ove

10000 eura trazi za onaj dx...nebi ja to nikada kupovao.Nema on Fendove koliko ja znam.On jedino popravlja traktore.
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Ne zivim u Hr.dolazim 23.07 pa se mozemo dogovoriti da ga pogledam.
Da li neko znade za plug jednobrazni ili dvobrazni 16";Kako se krece cijena,polovnog?
 
B

Bobo

Guest
Jednobrazni 16" polovni idu za 100-150€

Ja sam za svoj LEMIND 16" dao 100€, ali nije imao crtalo. Drugo sve u tip-top stanju...
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Da li bi ti svoj prodavao?
Znas li za kakav traktor od 60-120PS;sa prednjom vucom do 5000€?
 
B

Bobo

Guest
Ne bih ga prodavao, jer je tak ove godine kupljen, tako da ne ide iz mog dvoriste dok ne istrune...

Cak sam i crtalo nabavio i namontirao na njega, tako da kompletan stroj ne prodajem...


Novi jednobrazni plug nije pretjerano skup, a definitivno je najbolje rijesenje. Ja sam na ovaj naletio, a nije ni koristen bio, pa sam ga uzeo. Skoro pa novi plug...


Ako zelis, imam jednog lika ovdje sto prodaje polovne prikljucke, pa ga priupitaj za plug. Imao je dva IMT 16" pluga i isli su za 100€ komad, ali je trebalo mijenjati i dasku i lemes. Daska i lemes ovdje kostaju 500 Kn...



Za traktor nemam pojma da itko prodaje. Kupi plavi oglasnik i listaj, vjerovatno ces nesto pronaci... Bio je nedavno jedan predobar New Holland koji nije bio za propustiti... Imas na forumu i slike tog traktora, samo ti je cijena previsoka... :(
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Sto mislite da li je za Torpeda RX120,87 godina u prosjecnom stanju,bez zadnjeg stakla i sa strane,tip mi garantira da je motor,hidraulika i getriba ok,vredi dati 5000€?
 
Z

zrine892

Guest
torpedo rx-120 koga si to pitao bobija ili mene??moj je za prodaju...ako te zanima slobodno reci..ako ne onda moja greska....isplati se kupovati jer ovisi sta ces raditi s njim i koje poslove...rx 100 ja za mene bolji od rx 120.jer je menjac i hidraulika ista ko na mojem...
 
B

Bobo

Guest
Nije mene sigurno pitao, nego je pitanje islo opcenito, svima na forumu...

Ja se u Torpedo bas i ne kuzim nesta previse, pogotovo u vece modele...

Ove manje sam i vozio, no vece nisam nikada ni vidio, jer su torpedo traktori ovdje rijetkost.
 
R

robert

Guest
he ajo su 100 i 120 premusicavi sta je onda moja 90-tka?ipak ju nu bi nikad prodavao...
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Zrine,gdje se tvoje mjesto nalazi,ne mogu naci na karti.Mozemo se dogovoriti,pa da ga pogledam.Da li znas mozda da li kod tebe ko prodaje jednobrazni plug 16"?
 

Najnoviji postovi

Na vrh