• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo RX 120

Z

zrine892

Guest
neznam tko prodaje,mislim da ni nema za prodaju...sve ovisi o tebi...možes doci ga pogledati kad ti odgovara...
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Pozdrav!!
Zrine,poslao sam ti pp,ne zanm da li si dobio.Posalji mi neki kontakt telefon,pa da se dogovorimo da pogledam torpeda.
 
Z

zrine892

Guest
0919470116
imas i privatnu poruku od mene procitaj prije ako je imas
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Da li su na dx120 Torpedu motor i getriba original njemacki,samo kod nas sklapani ili.....
 
R

Ratarko

Guest
Torpedo RX120 kaže:
Da li su na dx120 Torpedu motor i getriba original njemacki,samo kod nas sklapani ili.....

Ne postoji Torpedo DX 120 , ima Torpedo RX 120 odnosno Deutz DX 120 .
 
Z

zrine892

Guest
ne,getriba je talijanska...torpedo rx oni su imali svoj motor osim rx 170..sklapali su kod nas i to je bas hrvatski traktor...isti je motor kao na rx 100 samo su pojacali klipove,cilindre i koje sta i ima TURBO.
 
M

marko_18

Guest
Re: Torpedo RX120

u oglasu je rx 120, čovjek traži 12500 eura
 
R

Ratarko

Guest
Re: Torpedo RX120

marko_18 kaže:
u oglasu je rx 120, čovjek traži 12500 eura

Haaa ? Koje to godiše ? 2008 ?
Previše iako nisam vidio oglas .
 
M

marko_18

Guest
Re: Torpedo RX120

el ti imaš rx 170??? kakav je, ja bi takvog kupio.
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Re: Torpedo RX120

Mislim da sam ga vidio da li ima prednji utovarivac,ja sam kupio RX 120 86g.Ne znam kako se stavljaju slike :D
 
R

Ratarko

Guest
Re: Torpedo RX120

marko_18 kaže:
el ti imaš rx 170??? kakav je, ja bi takvog kupio.

Imam , teško je to napisati kakav je RX 170 traktor . Na kakvog naletiš jer su svi debelo polovni .

@Momo
...ajde nauči se kako se stavljaju slike . Imaš u bobinom potpisu opisano kako se stavljaju slike pa tamo klikni .
 
Z

zrine892

Guest
Re: Torpedo RX120

marko_18 kaže:
u oglasu je rx 120, čovjek traži 12500 eura

aaaa???jel taj normalan?odakle si to izvukao?i gdje si to vidio u oglasu?pa da kupujes dva rx-120 bilo bi previseee
 
M

marko_18

Guest
Re: Torpedo RX120

ima u plavom oglasu RX120 92.g, crveni 12500 eura
 
B

branko

Guest
Re: Torpedo RX120

marko_18 kaže:
u oglasu je rx 120, čovjek traži 12500 eura


i ja sam jedanput zval z tx75 (mislim je 88 il 89 bila u pitanju), covjek je htio fiksno 12000€ i ni centa nije spustao cijenu, za nekih desetak dana sam prolazil pored pa sam svratio da vidim o kakvom traktoru je rijec, ako pronadjem slike postat cu ih da vidite. covjek je ulozio u taj traktor prema njegovom pricanju cca 6-7000 € jer je sve zivo bilo promjenjeno na njemu i za najmanji trag na zupcu je zupcanik promijenjen (naravno da je i motor generalno uredjen). cak je i kompletnu kabinu dao istapecirati ,u biti je to bio novi traktor jer od starog je ostalo samo felge i i vanjsko zeljezo a sve ostalo je stavljano novo. i da jos samo napomenem da traktor nije bio polakiran samo preko stare boje kako se to obicno radi vec je svaki dio bio ispjeskaren pa onda lakiran.
 
Z

zrine892

Guest
Re: Torpedo RX120

marko_18 kaže:
ima u plavom oglasu RX120 92.g, crveni 12500 eura

i to je previše novaca..ako ga uspije prodati......ja kapu skidam.....ma tko ce to kupovati..pa nema više djelove za njega...ma taj tip nije pri sebi......
 
Z

zrine892

Guest
Re: Torpedo RX120

nisam
danas sam cijeli dan betonirao stazu i čupriju tako da nisam stigao....bio sam u miholjcu....i došao oko 4 sata,otusirao sam se i zaspao sam i tek se probudio....cijeli dan sam gurao kolica i imali smo oko 18 kubika betona.....crko sam
oprosti
 

Najnoviji postovi

Na vrh