• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 6206

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
evo poćelo se radit lagano..
 

Prilozi

  • P070112_12.36_[05].jpg
    P070112_12.36_[05].jpg
    46.3 KB · Pregleda: 1,517
  • P070112_12.36_[04].jpg
    P070112_12.36_[04].jpg
    44.1 KB · Pregleda: 1,307
  • P070112_12.36.jpg
    P070112_12.36.jpg
    45 KB · Pregleda: 970

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Polako, redom.. budete naišli na nešta šta ne valja.

Kad si u takvom poslu, aparat za slikanje uz masne ruke i posel baš i nije zanimacija, ali posle kad sve napraviš žal ti je šta nisi slikal da imaš za kasnije a i za pokazat. Tak da, kolko god ti se da, fotkaj, nebu ti od štete.

Sretno.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
evo poćelo se radit lagano..

super!

Samo ti to fino slikaj i postavljaj na forum, dobro će doć nekom od nas sigurno :)
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ma kvar je pronađen i kupljen je dio već danas se mjenja slike naveće stavim :)))
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
Ako bilo tko ima katalog dijelova ili neki presjek getribe molio bi vas da mi pošaljete!
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Gledam malo traktore 60-80 ks pa mi je i torpedo zapao za oko.Pročitao sam temu torpedo i baš i nema puno hvale oko ovih 6006 i 6206 (u čemu se razlikuju)Molio bi ako ima netko da je bio ili je vlasnik takvog ili je radio s takvim da mi malo pojasni gdje su zamke kod tih traktora.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ja ću vam rec kakav je kad pocnemo radit s njim jer sad još traju završni radovi farbanje itd...
ljudi govore da imaju problem s getribom ali svaki traktor se može potrgat ako se nepazi i siluje ga..
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
ja ću vam rec kakav je kad pocnemo radit s njim jer sad još traju završni radovi farbanje itd...
ljudi govore da imaju problem s getribom ali svaki traktor se može potrgat ako se nepazi i siluje ga..

Da li takvi traktori imaju izlaze za hidraulik da možeš koristiti plug okretač,i da li bi bio dosta jak za npr.neki lakši 2brazde 14 cola plug?
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ovo prvo nisam siguran mogu pitat starog... pito sam i kaže da ima!!!
a taj plug vuće i to bez većih napora!! ;)
 
Posljednje uređivanje:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Ima na njuškalu jedan takav 6206 za 33 000kn,piše Bjelovar.Da li znaš šta o njemu?Može na pp.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
da li neko može reč gdje ima za kupit naljepnice one na haubi?????
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
da li neko može reč gdje ima za kupit naljepnice one na haubi?????

pa daj si napravit naljepnice
ja sad neznam de je moj kum dal napravit naljepnice za dajca 60 06
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
tako je stari odlučio........registriran je jučer i nikako da slike stavim joj joj
 

GamaDT

Novi član
Tu od
11 Lis 2010
Poruka
19
ja ću vam rec kakav je kad pocnemo radit s njim jer sad još traju završni radovi farbanje itd...
ljudi govore da imaju problem s getribom ali svaki traktor se može potrgat ako se nepazi i siluje ga..
Imamo doma Torpedo 6206 C 87.g., prvi vlasnici. Traktor je fenomenalan kaj se tiče motora. Nikakav problem na motoru, redoviti servisi i to je to. Poznati su po tome da je taj zračno hlađeni motor mali potrošač i stvarno troši ko upaljač.
Međutim, problem je getriba i hidraulika. Imali smo slučaj da smo od 1998-2002 svake godine slagali getribu i hidraulik. Problem su bili dijelovi koje smo nabavljali čini mi se negdi u Jastrebarskom, odnosno čelik koji je bio mekan ko med za getribu. Na hidrauliku pak je stalno odlazio ventil ispod sjedala. No onda je stari našao negdi u Sloveniji neki dućan s deutz-fahr dijelovima i likovi su došli doma, stavili original deutz dijelove i mogu reći da od 2002. do danas nikakvih problema. Susjed je imao isti traktor i iste probleme, no nije mu se dalo zaj*** s traktorom i zamijenil ga za zetora. Danas kaže da mu je to najveći zajeb bil (sad kad vidi kak smo mi svojeg složili). Uglavnom, sa zetorom nema uopće nikakve usporedbe kaj se tiče komfora u kabini i same kabine, torpedo je tu ko da sjediš na kamenima.
Eto, za svojeg sad mogu reći da ga nebi prodali ni za živu glavu, praktički sve radimo s njim i super smo zadovoljni.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
mi smo oduševljeni vozili smo drva nismo mogli vjerovat kako on bez problema kreće niti se podiže ni ništa a i brz je prijevozu stvarno zmaj od traktora :)
 
Na vrh