• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 7506

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
zakaj bi iskakal iz svega ako bude oral v 1.direkt?pa svi oreju v 1.direkt dok su normalni uvijeti i plug idealan za traktor,a kad je može iči brže bez brige,onda ide i u 4.bjeli zec(radne)samo kaj zgleda da vodi spidvej po zemlji a ne da ore...
Ako bude orao u brzima onda vuku zupci šuplje spojničke i vrlo brzo odu kvragu.Za veća opterećenja su radne brzine.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Znaci treba orati u kojim radnim brzinama meni je receno opet da u njima ne radim nista nego da koristim samo brze i spore radne ne.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Danas uacio u radne brzine i katastrofa zuji ruzi u svim brzinama sta bi to moglo biti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Kak to nisi čul kod kupovine?
Ne želim ti to, ali možda imaš ovakve probleme, a ako imaš onda si najebo

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Muha, nema toga kaj hittner nemre - pokvariti :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Hitnerova dorada na ovaj zupčanik je još gore, kak bu dugo, Bog zna.
Zamisao je bila dobra samo kad bi oni imali s čim ravno pobrusiti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Nisu problem strojevi, već motivirani ljudi i volja da se posel napravi kak spada.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
@ Kičo, ako misliš na zupčanik nema šanse do rabljenog, jedino sve ili cjela getriba.
Broj zuba, kosi ili ravni zub , sinhroni, broj zuba na sinhronu, promjer ..... sve je igralo ulogu u potražnji.
Nema, jer takve serije je proizvedeno samo par komada onih ratnih godina

@ ZJ, more biti da je tak kak veliš ali pokazal sam ti, znaš u čemu je bil problem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
I sta sad da to otvaram ili sta u cemu je problem u tom zupcaniku?
Tulil je u mjenjaču, možda je i kod tebe nekaj slično.
Ja da sam na tvom mjestu bi teral dok se ne razide, i ovaj je tulil godinama. Jedino ako je kod tebe nekaj drugo u pitanju, neki od ležaja ili kaj ja znam kaj.

http://www.tractorpro.hr/proizvodni_program.html

možda sam čak na ovom forumu pokupio njihov link, ne sjećam se više...


Čegec, složil bu, nema kaj, samo kaj bu isto koštalo hrpu penez.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E sad mi je jasno zakaj ti je bivši gazda rekel da ne diraš radne brzine, valjda je i tebi jasno!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Traktor nema niti speru odnosno blokadu zadnjih kotaca nema niti rupu niti papucu nekuzim zasto...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Traktor nema niti speru odnosno blokadu zadnjih kotaca nema niti rupu niti papucu nekuzim zasto...

Dosta ljudi skine mehanizam spere zbog osjetljivih polusovina.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Nevjerujem jel on nema na kucistu niti ulaz ni rupu za pedalu...inace traktor je bio raden za Hrvatske sume.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh