• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 9006 A

  • Temu pokrenuo john66
  • Datum prvog posta

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
Kico ja sam jako zainteresiran za tog torpeda dali ga ima gdje u oglasniku daj mi broj tog covjeka i daj stavi slike plz
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Markach ima mozda kod tebe torpedo 7506 za prodat

u mom kraju nema nikakvog TD75,bio je stariji 7506 u javnom poduzeću i jedan kod privatnika......uglavnom nema kod nas 75-ica
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za torpeda sutra cu pitat susjeda da ga poslikamo i stavimo koju pikčers na forum. Traktor nije nigdje u oglasima, frisko je registriran i koliko sam vidio u tip-top stanju je. Bio je TX i izvezen je u Njemacku te je uvezen u HR prije mjesec-dva i pofarban u zeleno. U Njemackoj je promjenio dva gazde a susjed mu prvi vlasnik ovdje. Ima sasiju i rezervoar sa strane te onu bljundru od ventilacije (za klimu ne garantiram), prednji hidraulik i kardan, radi ko urica, gume zadnje OK, prednje jbga. Gledo sam ga u oranju sa IMTovim plugom 2x14cola ide ko lud. Decko je u sali reko da bi ga prodo za 10000 e sad to je najbolje pitat njega. Kako bilo bit ce sutra koja slikica
 
J

john66

Guest
Evo slike..... !!!!
 

Prilozi

  • Fotografija-0184.jpg
    Fotografija-0184.jpg
    74.3 KB · Pregleda: 519
  • Fotografija-0186.jpg
    Fotografija-0186.jpg
    74.8 KB · Pregleda: 619
  • Fotografija-0185.jpg
    Fotografija-0185.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 522
  • Fotografija-0187.jpg
    Fotografija-0187.jpg
    80.5 KB · Pregleda: 538
J

john66

Guest
90-tka na prva dva klipa nije radila pa je vracala naftu u ulje (u karter).. nafta je sve isprala, ležajeve, cilindre, klipove, karike.... sad sve ide novo... klipovi karike cilindri ležajevi brtva... pumapa je isla na reglazu... glave smo odnjeli kod maistor naovi ventili nove vođice ventila... MISLIM DA SAM MORA RADIT KO ZVONCE....poslje toga jos bojanje i to je to...
P.S. ova 75-ica isto ide sve novo, samo sto je njoj i mjenjac u rasulu... pa ce mo i to morat radit...
 

Prilozi

  • Fotografija-0188.jpg
    Fotografija-0188.jpg
    76.3 KB · Pregleda: 433
  • Fotografija-0189.jpg
    Fotografija-0189.jpg
    78.2 KB · Pregleda: 391
  • Fotografija-0190.jpg
    Fotografija-0190.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 516
  • Fotografija-0191.jpg
    Fotografija-0191.jpg
    76.2 KB · Pregleda: 499
J

john66

Guest
malo mi je stara
A nebi ni isona trziste, jeftino smo ga kupili, sad sređivanje mašine i mjenjača i bojanje.. i onda uske tockove stavljamo za sijanje, spricanje , bacanje gnoiva , kultiviranje...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
A nebi ni isona trziste, jeftino smo ga kupili, sad sređivanje mašine i mjenjača i bojanje.. i onda uske tockove stavljamo za sijanje, spricanje , bacanje gnoiva , kultiviranje...

samo šteta što nema 75-tica prednju vuću, a devedesetka el če bit za prodaju :confused::confused:
 
J

john66

Guest
samo šteta što nema 75-tica prednju vuću, a devedesetka el če bit za prodaju :confused::confused:
Ne neide ni devedesetka na prodaju... ona iso na bojanje... ma to smo i htjeli bez prednje vuce okreti je.. al nebi mu skodila da je ima...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Ne neide ni devedesetka na prodaju... ona iso na bojanje... ma to smo i htjeli bez prednje vuce okreti je.. al nebi mu skodila da je ima...

el si ti možda iz Stari Mikanovca :confused::confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh