• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 9006 A

  • Temu pokrenuo john66
  • Datum prvog posta

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
AA sjećam se... kako redi sječka jesi zadovaoljan..???? Jl ti imas ĐURU...??

da imam Đuru i sječka radi ko nova :D jedino smo sve noževe metili nove a ostalo sve smontirali i udri :weedman:
 
J

john66

Guest
da imam Đuru i sječka radi ko nova :D jedino smo sve noževe metili nove a ostalo sve smontirali i udri :weedman:
jel naprodaju ĐĐ .. ??? i daj stavi koju sliku... da vidim kakv je..
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
da prodan je naš prije žetve...šteta št ne prodaješ ima jedan ozbiljan kupac...???
Kombaj ti je stavno doličan...

da mogu nač još jednoga ovakog to bi bilo odličnoo :prayer::prayer:
 
J

john66

Guest
da mogu nač još jednoga ovakog to bi bilo odličnoo :prayer::prayer:
Sta radis puno zemlje pa ti treba ili usluge...??? Mi imamo samo DF 35 80.. kombaj let... ovrsili smo ove godine oko 300 hektara i imamo jos za vrsit.. samo je jedan remen puko i to je to od kvarova...
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
90-tka na prva dva klipa nije radila pa je vracala naftu u ulje (u karter).. nafta je sve isprala, ležajeve, cilindre, klipove, karike.... sad sve ide novo... klipovi karike cilindri ležajevi brtva... pumapa je isla na reglazu... glave smo odnjeli kod maistor naovi ventili nove vođice ventila... MISLIM DA SAM MORA RADIT KO ZVONCE....poslje toga jos bojanje i to je to...
P.S. ova 75-ica isto ide sve novo, samo sto je njoj i mjenjac u rasulu... pa ce mo i to morat radit...

jel to sad nakon kak ti je počela mješat gorivo i ulje?
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
Da..mislim da bi sad trebala dobro radit.. još nije gotova...

pa jel se nije osjetilo da fali snage ili da nejednoliko radi?? Koji je uzrok (vjerojatno bosch pumpa)? Koliko radnih sati imao taj motor?
 
Posljednje uređivanje:
J

john66

Guest
pa jel se nije osjetilo da fali snage ili da nejednoliko radi?? Koji je uzrok (vjerojatno bosch pumpa)? Koliko radnih sati imao taj motor?
Nije se osjetilo kad nismo nista ni radili sa njim.. jer smo se bojali da ne zariba.. jedino ga preterali u šupu i to je to.... ima preko 15000 rh.... naradio se taj dobrano.... kod mene je ona radio 54 hektra zemlje sam , jedino je TD 55 sprico i baco gnoivi a ovo ostalo sve 90-tka, sijanje,oranje,drljanje,tanjuranje,siliranje prikolice vukal sve al sve on.. do prije par godina kad smo kupili JD-a
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Sta radis puno zemlje pa ti treba ili usluge...??? Mi imamo samo DF 35 80.. kombaj let... ovrsili smo ove godine oko 300 hektara i imamo jos za vrsit.. samo je jedan remen puko i to je to od kvarova...

imam dosta svoje zemlje a dosta radim i usluga tako da od viška ne boli glava :D a sa dva kombajna puno brže završim a i vrijeme je da riješim Zmaja odradio je svoje kodmene:finga:
nego da se vratimo na temu TD 9006a evo i moj isto ce ove zime na farbanje
 
Posljednje uređivanje:
J

john66

Guest
imam dosta svoje zemlje a dosta radim i usluga tako da od viška ne boli glava :D a sa dva kombajna puno brže završim a i vrijeme je da riješim Zmaja odradio je svoje kodmene:finga:
nego da se vratimo na temu TD 9006a evo i moj isto ce ove zime na farbanje
Kako te služi ta 90-tka.. jel ide dobro... kake poslove radiš sa njom...???
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Kako te služi ta 90-tka.. jel ide dobro... kake poslove radiš sa njom...???

zasad dobro kodmene je od 95g evo dosad nije niš dirano a sad čemo mjenjat pumpu hidrulika, orbital, hidraulik otvorit jer je počeo skakutat kad se ugrije ulje a sve ostalo je za 10:finga: i odma če na bojanje da bude ko novi :mrgreen::mrgreen:
a snjim sijem, špricam, bacam gnojivo, kultiviram itd... ništa teško
 
J

john66

Guest
zasad dobro kodmene je od 95g evo dosad nije niš dirano a sad čemo mjenjat pumpu hidrulika, orbital, hidraulik otvorit jer je počeo skakutat kad se ugrije ulje a sve ostalo je za 10:finga: i odma če na bojanje da bude ko novi :mrgreen::mrgreen:
a snjim sijem, špricam, bacam gnojivo, kultiviram itd... ništa teško
Jel imaš još neki veći traktor...?? i dali imaš pomoćne klipove na 90-tki.. ??? I koliko ima rh..???
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Jel imaš još neki veći traktor...?? i dali imaš pomoćne klipove na 90-tki.. ??? I koliko ima rh..???

imam John Deere-a, pomočni klip imam al je skinjen nije na traktoru jer nije potreban, a sati ima dosta ko i tvoj jer je skroz u pokretu a kolko točno ima neznam jer je sat stao još odavno
 
J

john66

Guest
imam John Deere-a, pomočni klip imam al je skinjen nije na traktoru jer nije potreban, a sati ima dosta ko i tvoj jer je skroz u pokretu a kolko točno ima neznam jer je sat stao još odavno
Zašto nevratiš pomočne klipove.. ja to imam na svom i nikad nisam imo problema sa hidraulikom.. kojeg JD -a imas...???
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Zašto nevratiš pomočne klipove.. ja to imam na svom i nikad nisam imo problema sa hidraulikom.. kojeg JD -a imas...???

nije mi bio poteban pomoćni cilindar a neznam zašto je i skinjen :confused::confused:
imam JD 3650
el i tvoj bio ovakav suv:D


 

Najnoviji postovi

Na vrh