• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorska kosilica ili traktorčić

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Nije traktor kosilica ali ista stvar.
Ovo je "rebrandirani" Loncin, a ono kod Lee-a je pravi Loncin. Loncin je marka.
Ima razlike u kvaliteti materijala.
A sad vidim , ovo je Brigs motorrrr.......
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ono stage može biti nivo, faza, stupanj, model...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Pred koji mjesec smo bili na nekom paprikašu, zanimljiv lik sa zanimljivim pričama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ljepo je to za čuti kad neko nekog bilo gdje i bilo kad pohvali (y)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Stage V je razina emisija, kao Tier x ili Euro x, samo za male industrijske motore.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
samo za male industrijske motore.
Tak sam si i mislil, na velikim motorima čim je veči stage više je emisije 🤭
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
Kosio sam po prvi put ove sezone sa mojom novom villager traktor kosacicom. Mogu vam reci da sam prezadovoljan. Jednu manju livadu od skoro 2000 kvadrata sam pokosio u veoma kratkom periodu. Na nekim mjestima je trava bila veoma gusta (i vlazna) u nijednom trenutku se nije zagusila. Ponavljam njena snaga je 9.5ks, a rodjak koji ima al-ko od kako kaze 14ks se bas na tom mjestu prosle godine čak i gasila 🙄 Takodje, ona "problematika" s mijenjanjem brzine je "nestala" rucica ide sada bas dobro. Sve u svemu prvi utisci su sjajni, a u narednom periodu ce bitk i snimaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh