• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorska kosilica ili traktorčić

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Kaže da je blaga padina.
Samo neka gleda verziju sa najboljim i najjačim motorom i uljnom pumpom u motoru.

Mišljenje Husqvarna rider 112c. Kosio bi oko 3000 m2. Ima nešto blage padine, voćnjak uglavnom u pitanju....

Ovaj model je vjerojatno sa "čistim" kineskim motorom. Ja bih gledao model 214, mislim da on dolazi sa boljim motorom . Treba vidjeti.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Da, on se najlakše zamjeni, hehe..
Htjeo sam reći da je kod ova dva spomenuta modela razlika u cijeni, najvećim djelom ovisi o ugrađenom motoru.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
430
Imam isto raider kosilicu sa hidro pogonom i to je većinom za po ravnome, kad je malo mokro, skoro da nikud ne može u mali brijeg jer proklizava. Osim ak se ne stave lanci ili možda gume traktorskog profila.
Inače je odličan stroj. Ali to nije za višu travu od 10cm. Znači, redovno košenje i onda je sve super.
 
  • Like
Reactions: ZJ

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
67
Kak vam se cine ovi traktori iz pevca prorun jel to valja što?
Imam za kosit 4 sata sa guralicom pa bih kupio neki traktorcic
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Ekipaaaa, planiram da kupim ovaj traktorčić, imam nekih 3000-4000 m2 u sezoni jednom nedjeljno da kosim. Kakva je po vama? Kakvi su Lancin motori?

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
To ti je STIGA u Villager boji, dobar proizvod. Motora se ne moraš bojati.
Jedino je pitanje jel ti treba s košarom, obzirom da ne može kositi višu i mokru travu.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
treba mi sa korpom. u pitanju je dvorište. nijesam ni sa ovom samohodnom kosio mokru, a i ne poraste previse. Mislim da je dobra mašina/stroj. Uz redovno odrzavanje moze dosta da sluzi. Jesu velike pare u pocetku obzirom na sve, ali ne mozemo po 3-4 sata ostanemo sa malom kosilicom...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Vjerojatno ima ali sa čistim kinezom, nažalost. Sve je podređeno što bržoj zaradi....
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
stigla mašina, villager vt845 powered by stiga. Kasnije cu vam slike okačiti. Zadovoljan sam... Ima pet brzina... Samo su plastike villager ostalo ue kao stiga tornado
 

Najnoviji postovi

Na vrh