• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
I stigle, ponedjeljak obuvanje :D: garancija na gume 10 godina, uz pravilno korištenje i bez mehaničkih oštećenja..
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Hvala kolega, nadam se da budu.. pa po šumi nejdem, malčer isto bude na livadama manje više, tak da nebude bilo problema što se tiče tak tog
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Nek te dugo služe :). Lijepo bi meni došle za 6245 heheh. Napred imam Cultor i nemaju neku ripnu, a nazad Barum stare 15 godina..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Vidi vidi koliko su ripne rjede od dijagonalki!!!

Danas čuo da je mitas kupio i Savu!

Čestitam kolega gume su extra.
Kaj budeš sa starima?Možda bi ih bučo uzel?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Budem prodao.. zadnje su dobre, na 40% su negdje.. problem jedne je samo šta se nekome tanjurača otkačila, ili nešto pa ima zdrapano izvana.. neznam kak bude unutra dok ne skinem.. ia i prve bi mogle još nekom poslužiti ko nejde baš na cestu puno... Meni to nije za voziti, ja sam stalno na cesti i svuda, nesmijem riskirati tolko....

Nek te dugo služe :). Lijepo bi meni došle za 6245 heheh. Napred imam Cultor i nemaju neku ripnu, a nazad Barum stare 15 godina..

te su ti gume jeftinije od mitasovih radijalnih...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ne, pa u Uniji smo :D 480 eur je zadnja.. Obuven jutros :D: kako ide sad... ala..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Imaju odlično zatvoren rub felge, ima samo jedan mali dio za montažu za stroj..Dot 9 tjedan 2015..
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
imaju rijetke ripne jer imaju veči printfoot....samo tako mogu imati svojstva slična starom tipu gume
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Imaju preguste ripne koliko ja znam.. A i "plitka" im je ripna tako da su se u globalu dosta loše pokazale.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Znam da smo pričali... na koliko bi se trebale pumpati radijalke? Ja na svojim traktorima sve punim na 1.8 bara.

1.8bara? :eek:
I kako se to na cesti ponasa? Mozes se voziti s tim? Mislim da je i 1.5 previse. Zadnje na velikom mf-u su 1.2 cini mi se, ako ne i manje. Na ferku zadnje toliko pumpam kad nosim malcer. Na prazno skace previse pa pustam na 1bar.
Mislim da malo pretjerujes.. Guma mora raditi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
0.8-1.5 bara je dosta. Zavisno o teretu koji se nosi.
Pravilo je: koliko bara u gumi, toliko i na tlu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da, vozim se komotno kad su tako napumpane. Nosim dosta velike terete pa gledam da budu na 1.8. Ali 3511 mi puno skace kad se vozim pa cu ih onda ispustit. Na proximi mi je jedna zadnja guma bila na 1.4 i cim dignem rd od 700-800 kg guma malo legne.. Ali da se ugodnije voziti, normalno da je.
 

Najnoviji postovi

Na vrh