• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Pireli cinturato p6-p7 ljetne 15" vozio, nije preskupa, a predobra guma, sad na 18" continental, prezadovoljan. Dunlop spalio za 25000km prednje se pojele do granicnika, uvijek je skripala, trosila se ko da je od papira. Ajd sad budi pametan

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Conti je super guma ali u svim dimenzijama je puno skuplja od konkurencije.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Conti 235/40-18 cifra da umres :D
Vozio fuldu na ventu 14" ta dimenzija, prva liga nema sta, fulda ecocontrol ak se sjecam, nisu milioni, dobra guma

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ŠAnana neznam za tu dimenziju ali u 13cola ecocontrol je užas od gume,plastika plastika.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Zimske imam Firestone Winterhawk, jako dobra guma 205/55/16. Ljetne 225/45/17 Bridgestone Potenza isto ok guma. Iduća ljetna će bit Goodyear, oko 700-800 kn su u toj dimenziji, ima i skuplje naravno. Mama ima Michelin Energy, perfektna guma!
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Takvo trošenje ripni je večinom zbog prenapumpanosti gume.
Na koliko pumpaš 16.9?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Takva je dosla na traktoru, nije do mene, koliko pumpam, zavisi sta radim,
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Tako je, rumu su kupili, e sad kakav je standard ostao, ruma je bila jako dobra guma, bar tako ljudi kazu

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Imam ja Cultora 11.2-24 i 12.4-28 ali nije mi ripna nešto. Mitas daleko bolje vuče. Dok jedan ima 14.9-28 i u toj dimenziji odlično izgledaju.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
E to sada kakav je standard imala Ruma guma ti je isto ko da se žena rastane od muža, ode drugom pa hoće da drugi bude kao prvi.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ma to su sve gume take tolko da su gume,nedavno sam bio na otpadu pa me začudilo kad sam vidio gotovo novu gumu a da je pukla uz felgu na njoj piše Cultor!
Nevjerovatno je koliko je bilo "mladih"guma a potrošenih do kraja,najviše ih je bilo popucanih uz felgu!
Blizu mene se spaljivaju gume pa ponekad odem na stovarište pogledat,da se nač guma za prikolice i sl.jednom sam našao nove gume 235/80R20 24 platna,te su sad na šumskoj prikolici!
Ja imam Petlasa i s njim sam poprilično zadovoljan,mada mi je želja bila kupit Belshinu ili Voltyre al ih nisam našo!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mato da je taj otpad bliže meni bil bi :icon_weed:.
Baš bi mi dobro došla 4 kom 205/75-16 ili najviše 215/75-16 s 8 ili više platana.
To je nažalost najveća širina za felge koje imam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tak je, Cultor je made in Srbija, Nekadašnja Ruma-Guma, pa je bil naziv Galaxy, a sad Cultor. navodno da je radijalni Cultor ok za svoju cijenu.
U svakom slučaju Cultor je bolji od Trayala.

A nije ni Mitas više guma, pogotovo ove koje dolaze iz Srbije, vrlo loša kvaliteta.
 

MandiA

Novi član
Tu od
10 Lip 2014
Poruka
27
gdje bih mogao naci traktorske gume a da su malo
kvalitetnije michelin,continental,good year i takve
hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh