• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
16,645
Trebale bi biti bar 11 ili 12", ali za silu budu išle i na 10-tke.
Prednje ili zadnje?

alko977

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
8
Prednje fiat 70-90,trenutno imam 280/85r24 prednje a 420/85r30 pa sam sad kupio zadnje 34 cola gume i felge pa moram uparit prenos.Brine me jer jemoja felga 26cm široka a imam gume 38cm široke da upakujem.

DeutzFahr69

Član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
53
Planiram u neko skorije vrijeme mjenjat zadnje gume, dimenzije sadasnjih su 14.9 r30 dijagonalne.
Razmisljao sam da stavim BKT radijalne, koliko bi me otprilike to izaslo i gdje najpovoljnije uzet?

Charlip

Aktivni član
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
407
Oblak,slovenija...još ak si u sustavu i imaš PDV ID,onda ih uzmeš bez pdv-a i sa dostavom na kućnu adresu najjeftinije. Meni su prije malo više od godinu dana poslali ponudu za gume 540/65/30 Taurus 540 eura i Klebera 720 eura,mislim da je BKT u sredini negdje. Tvoja je sigurno jeftinija još jer je uža. Tak da pitaj,imaš na internetu sve.

Najnoviji postovi

Slušaj radio!
Na vrh