• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,152
Ma vozim se bez njega, ima ublaživač udaraca.
Nadji neku sredinu koja ti paše izmedju te dvije vrijednosti. Kod mene je to 2.2bar. Neki minimum kad imam utovarivač i balu napred da ne legne puno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@MrSima14,
Valjda ne voziš često jako teške terete na utovarivaču. Način koji predlaže @MilanZetor vjerojatno pokriva >90% slučajeva, a za one ostale, nadrukaj više pa ispusti nakon upotrebe.
 
  • Like
Reactions: ZJ

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Jel netko uzimao u zadnje vrijeme Trayal gume?
Jel se kvaliteta popravila?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ja pred dve godine prve još su ko nove za zadnje neznam.
Navodno su ih nešto popravili kvalitetu.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,241
Trayal zadnje ti nisu neka sreca zbog sara na gumi, pogotovo kod oranja, sredina je gusta, brzo se zapuni zemljom, blatom, jako brzo se trose u transportu, racunaj 5g i kaput....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
SEHA ili Petlas u dimenziji 12.4-28?
Cijena je ista za obje marke.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,134
I jedna i druga je dobra marka, gledaj koje samo imaju ljepsi oblik ripna.
A pogledaj i Cultor, ja imam nove 11.2 28, nemam nikakve zamjerke.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ove dvije su mi dobavljive po dobroj cijeni, 240€ sa montažom.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
240 je Aliance plus montaža, ali moram skidati kotače i sam vozit do vulkanizeri jer mi nije blizu
 

Najnoviji postovi

Na vrh