• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
89
Imam seha 12.4 28 mana sto se ulegnu nakon nekog vremena stajanja i onda traktor skace dok se ne vrate u normalu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,642
Svake su takve, naročito na tvrdoj podlozi. Da stoje u kaljuži nebi "postale krumpiraste".
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
Prvi put imam gume za međuredno, 12.4 36, pa me zanima na koliko ih pumpate? Izgledaju mi prazno pod teretom na 1.2 bara
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Otišla prednja guma 6.00-16 na IMT 539, vidim samo neke turske i jednu indijsku marku Trayal ne dolazi u obzir, Stomil nema nigdje. Molim pametan prijedlog između ovih meni nepoznatih marki, Seha, BKT, Kabat, Ozka, petlas koji uvijek dolazi pod Seha markom.... itd.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Imam na jednoj prikolici u toj dimenziji kabat i mogu reći da je guma dobra. Na opip dosta mekana guma, jedno sigurno 5 godina ju imam, nema znakova starosti.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Ima tko iskustva sa CEAT radijalnim gumama?
Dobio sam ponudu za 300€ po gumi za dimenziju 320/85 28. Ispadne jeftinije čak i od SEHA AGRO 10 radijalne gume koju imam na jednom traktoru.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,696
Koliko se sjećam to su turske gume. Sada je pitanje da li su bolje turske ili sa dalekog istoka.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Ima li netko iskustva sa GTK gumama ? 18/4-34 14 platana sa popustom 568 e u Dom Križevci. Ili netko zna za nešta bolje ?
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Otišla prednja guma 6.00-16 na IMT 539, vidim samo neke turske i jednu indijsku marku Trayal ne dolazi u obzir, Stomil nema nigdje. Molim pametan prijedlog između ovih meni nepoznatih marki, Seha, BKT, Kabat, Ozka, petlas koji uvijek dolazi pod Seha markom.... itd.
Kupio Kabat i nikad neću prežalit tih 400 EU. Guma treba imati 6 platana, ako ima i 1 ja sam FAP sa prikolicom. Već dugi put u mjesec dana imam krpanje, najmanji trn ju probije i ispusti gumu, ali toliko je mekana guma da mali glogov trn ne ostane u gumi , samo rupa. Bježite od te marke ko vrag od tamjana, ja još do zime krpam a onda kupujem nešto drugo.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,696
Čovjek treba prednju gumu a ta ne košta 400 eura. Ja sam prije 4 godine kupio 14.9x28 neki ultra ili super grip i zadovoljan sam s njima na Ursusu 360.
 

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
89
Voltyre ruske kupi i nemas brige,kum ima 2godine prednje na 539,jos nisu pospadali oni "pipci" na gumama,ko nove su jos
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Čovjek treba prednju gumu a ta ne košta 400 eura. Ja sam prije 4 godine kupio 14.9x28 neki ultra ili super grip i zadovoljan sam s njima na Ursusu 360.
Greška u prijevodu, 400 kn ne EU, a gde da sad kupim rusku gumu, u Srbiju da idem ( ovo ide juzny90)?
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Zanima me što u njoj vrijedi te novce, obično je ruska roba bila među jeftinijima.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
to što nećeš imati krpanje svakih par dana, ja sam imao prednje na zetoru, 6.50-16 trajale 7-8 godina, skoro svaki dan po šumi a krpanje...skoro nikad, vulkanizer mislio da sam ljut na njega 😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh