• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ako te zanima MItas ili Dotrajal, mogu ti srediti prevoz od uvoznika sa svim mogučim popustima i napustima (naravno za keš) i dostavu na kučnu adresu. Može i besplatna montaža ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,735
kuda ide ovaj svijet...
ove su mi totalni čelovston, moram ih promjenit prije šume,
još mi samo treba da mi vresne pod teretom!

tatin prijatel ima več 6-7 godina Galaxy, tek su na pola istrošene, ripnje su cijele, nijedna nije potrgana... držal bum sam sebi fige da i meni bar tih 7 godina izduraju!

ma kaj se brineš za trajnost, 10 god. si sigurno miran sa gumama. Moje su sad stare 6 ili 7 god. i još imaju ripne sigurno 70 % a radim i na polju sa njime, po šumi ide, na cesti sam i traju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
koje imaš?
ovdje sam sve i svašta pročital o tvrdoči, čvrstoći... ripne ovakve, onakve...

na kraju je to sve tu negdje...
A za Galaxy sam zapel, jer ih ima od čaleta frend, i kaže da su mu bolje nego trayalke koje je imal prije ovih...

muhaničar, te mitas gume bi bile kolko cca po komadu?
Galaxy je oko 1540kn bil... moram provjerit sad nakon povečanja PDV-a kolko su sad mamicu im i porezima i prodavačima...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,735
joj, ja mislim da je Galaxy al nemoj me držat za riječ, pogledat ću sutra. Znam da kad smo ih uzimali da smo uzeli malo mekšu gumu i bile su u ponudi neke kineske i ove koje smo uzeli. Uzeli smo ih u PV-com u Luščiću.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,735
@josix, malo kasno palim u vezi guma, ipak je kod mene Galaxy
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, nema veze...
ja jednostavno nemam više živaca zivkat, dogovarat...
tako da bum sad koji dan poslije posla sjel u traktor, otišal kod vulkanizera, i nabil "dotrajal" 12.4-28, jer jedino to ima, i cijena je cca 1500kn

galaxy je otišal na 1850kn...

navodno da su trajalke tvrđe gume, a ja sam više manje na asvaltu stalno...
ma ustvari, je....biiiiiiiiiip se... bolja je bilo kakva od ove potrgane kaj sad imam,
a cijene boljih guma su otišle u nebesa...
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Ako te zanima MItas ili Dotrajal, mogu ti srediti prevoz od uvoznika sa svim mogučim popustima i napustima (naravno za keš) i dostavu na kučnu adresu. Može i besplatna montaža ;)

El možeš onda ispitati za cijenu za Mitas RD-02 480/70 R28 i Mitas RD-01 420/85 R28, može na pp.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eh da, još jedna stvar, kak mogu znat jel guma nova, ili reparirana?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,735
ajd da ima prednjih protektiranih to mi je još nekako i normalno, ali da i zadnje rade protektirane e to mi baš nejde pod normalno.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
ajd da ima prednjih protektiranih to mi je još nekako i normalno, ali da i zadnje rade protektirane e to mi baš nejde pod normalno.

'83. godine moj stari i jos jedan susjed kupe nove 577 traktore. Na nasem bile orig gume a njegove reparirane rascvjetale se vec iduce godine. Runo za oci sto ganci kazu nemos gledat kolko ruzno! Slojevi se sami odvajali do stare gume.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
muhaničar, te mitas gume bi bile kolko cca po komadu?
Galaxy je oko 1540kn bil... moram provjerit sad nakon povečanja PDV-a kolko su sad mamicu im i porezima i prodavačima...
Trayal 12,4-28 bi ti bil po 1.771 - 10 posto (8 platna)
Mitas 12,4-28 od 2000 pa do 2.300 - 10 posto (ovisno o broju platana)

Ispada da su Trayalke kod tebe jeftinije nego ovde od kud dolaze jedino je u ovoj cijeni montaža gratis :scratch
Kod kojeg vulkanizera ideš, tam u Dugu resu sa desne strane iz pravca Karlovca?
El možeš onda ispitati za cijenu za Mitas RD-02 480/70 R28 i Mitas RD-01 420/85 R28, može na pp.
Prve nema u cjeniku, a druga je 4.768 - 10 posto.
Tebi bar nije problem do Dom-a skočiti ;)
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
A to, ja sam mislil da imaš neki drugi kanal dobave.. :)
Jbt, u 12 mj 2010. je kod njih 480/70 R28 koštala 3850kn sa PDVom!!!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Kod kojeg vulkanizera ideš, tam u Dugu resu sa desne strane iz pravca Karlovca?

jep, kod Gumi Pađena...
kupio Trajalke na kraju jer sam izgubio živce tražeči Galaxy ili Cultor, a i kad sam našal, 300kn su skuplje po komadu nego ove Trayalke, koje sam dobio po cijeni kakva je bila dok je PDV bil 23%.... zadnje na lageru ostale...
 

ZgeNbo

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
147
Punac stavio nove na zetora, pa su ove evo za prodaju ako kome slučajno trebaju.
15p4byg.jpg

sq3w9f.jpg
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Jel ide tko sa 16.9 u prihranu i prskanje pšenice?

a čuj, nije da ne mogu ALI, ALI dosta su široke pa odtavljaju trag iza sebe :madmana:

uz put ako netko ima ili zna da netko prodaje dobre polovne 16,9 x 28 neka mi javi na PM,
 

Najnoviji postovi

Na vrh