• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
koliko ja znam da se za traktore kod nas ne protektiraju gume odnosno samo za aute kamione i bagere to sam siguran
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,221
Ja sam gledao 16.9/28 Mitasove radijalke za Zetora 6245 dođu 4200kn komad, a dijagonalne Mitasove dođu 3200kn komad u Pneumatiku u Zg-u.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
radijalke jesu bolje ali opet ovisi za koji posao, za neke poslove dijagonalke su još uvijek i bit će zakon jer su i tvornička ugradnja
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
zavisi kako na koji traktor al po meni su bolje radijalke podnesu vece terete manje se trose ne pucaju itd itd
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ja sam gledao 16.9/28 Mitasove radijalke za Zetora 6245 dođu 4200kn komad, a dijagonalne Mitasove dođu 3200kn komad u Pneumatiku u Zg-u.

radijalne taursove te dimenzije 530 eura u slo, bolje su od mitasa milijon puta
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
jeste razmisljali o onim alliance gumama meni je ratar osijek ponudio najboju cijenu za njih razlika mi je 800 kn povoljnije nego mitas i jos mi covijek na to da 14 posto popusta
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zaklel bi se da sam čul negdi da Taurus više ne proizvodi gume!!
Od navek su mu se sviđale te Taurus gume!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Imaš Taurus u Sloveniji, mislim da kod Furlana, ako se ne varam i dimenzija 16,9 38" radijalna cjena je bila oko 5700kn komad
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
jeste razmisljali o onim alliance gumama meni je ratar osijek ponudio najboju cijenu za njih razlika mi je 800 kn povoljnije nego mitas i jos mi covijek na to da 14 posto popusta

jel to po gumi 800 kuna i gdje si pitao za mitas? dom križevci su najpovoljniji što se tiče mitasa.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Da, po gumi znaci Mitas je bio 5700 i nesto sitno a alliance je 4995 kn i joa na tu cijenu ide dolje 14%
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,032
Citiranje prethodnih postova

Dečki, pripazite na nepotrebno citiranje prethodnih postova.
Idući put brisal bum sve takve postove!

Još jedanput:
Kad odgovarate nekome na post, kliknite ili na olovku skroz desno ili na olovku uz koju piše Odgovor (gore lijevo, pri vrhu stranice) ili najjednostavnije, napišite odgovor dolje u "Brzi Odgovor".
Klikom na "Odgovor" na zadnjem postu, dobijete odgovor s citatom. To nije potrebno ako odgovarate na prethodni post ili nije post negdje daleko pa da ga je nužno citirati.
Pogledajte postove koje sam ispravil, pa sami zaključite!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Zaklel bi se da sam čul negdi da Taurus više ne proizvodi gume!!
Od navek su mu se sviđale te Taurus gume!

I meni isto, ove su Point 8, trgovina se zove Skiro, slovenija, i ima ih na lageru, kako sam skužio na mailu, i poštom je moguće slanje.
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
ima kod mene u firmi guma traktorskih da se rijesit dobra cijena za vecinu guma ja prije mjesec dana uzel continental 420 85 r34 za johnija 6250kn komad s pdv,a moze i drugi proizvodaci,dostava i r1 racun,pa ako tko treba mozemo probat ostvarit neku suradnju
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Ko ima malo dublji djep najbolje je da kupi Goodyear gume. Imam ih na IMT539 vec 12 godina i tada su bile oko 350 KM jedna. Na njima su bili lanci svake godine od novembra do maja. Na gumama nema nikakvih ostecenja,nigdje nisu ispucale,a 6 platana su.Ripne su se za ovo vremena poderale negdje 20-25%, a dosta ima slajfovanja jer se dosta radilo u sumi.Guma se odlicno cisti od blata, gotovo da se blato i ne zadrzava u ripnama.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kolika je minimalna šara traktorske gume da netreba imat lance u zimskim uvjetima na cesti?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jel se može s plavcem po zimi kad je mrtva sezona poljoprivrede čistiti snjeg po selu ?

vaš velečasni
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Jesu li to bijednici poceli mjeriti saru i na traktoru. Puknuti sto smo cistili cistili smo.:icon_pidu:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,032
Može, sebi po dvorištu. U zaradu ne, osim ak nije za opće dobro (tj. da ne uzimaš nekome nofce), ili dok te ne ulove :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh