• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Kad si vec nabavio nove cizme onda sigurno imas i dobru lopatu. Ja svoju poderao moram drugu nabaviti.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Danas konačno kupljene nove gume za Tomu,
sve 4 pao je Cultor, oblik ripne je isti kao na Savi...

Cultor naspram Trayala je ko 40% teži,
nadam se da je i bolji
 

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
Pozdrav,
dao sam se u kupovinu dvije gume za Tomo Vinković 6,00x16.
Sve kaj sam nazvao nude mi meni nepoznate gume
Petlas 473 kn (6 platana)
Seha 441 kn (6 platana)
Trayal 440 kn (8 platana)
Mitas 491 kn (6 platana).

Ako je suditi po ovom forumu Trayal je malo lošiji, a kaj je sa ostalima.

Ima li netko neki drugi prijedlog (ali da mi veli i koji dučan da zovem jer 4 dučana koje sam ja zvao imaju samo ove gume.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Ja sam kupoval nedvano nove za TV 730S,
dimezija 7.50-16 pr8, uzel sam Cultor, nekadašnja
Ruma Guma, tj. Sava cijena u Pneumatiku,
preko lokalnog vulkanizera
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo ti par brojeva pa zovi i pitaj.
Savateh d.o.o 01/2319754

Sekra 01/2047888. 044/741343

Agroprodaja 01/6115725

Hittner d.o.o. 043272526
 

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
Hvala na info.

Pneumatik trenutno ima samo Mitas
Savateh i Sekra nemaju gume.
Hittner ima samo neke indijske BKT 500 kn komad, ali broj mi je dobro došao jer sam odmah naručio dekompresor koji ću podiči u subotu kad idem u Gudovec.

Mislim da ću odlučivati između Seha i Petlas.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Trazim dvije gume 16.9 R34 da su u dobrom stanju pa ako netko ima ili zna gdje se prodaju molim da me kontaktira privatnom porukom tu na forumu...

Naravno trazim rabljene gume :)
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
mi smo na ursusu 335 imali 20g stomil gume iza 12.4 28 a naprijed 6 16 i bile su ok
i prije 5 godina smo zadnje zamjenili za one kineske jambo a godinu poslije i prednje isto jambo i mogu rec da nevaljaju nista zadnje su ispucane koda su stare stogodina a prednje je ripnu pojelu za 2 god tako da smo morali narezati novu ripnu stim da traktor godisnje napravi max 200r/h a sta da bi stalno radio s njim valjda bi svake godine morao mjenjati a sto se tice sehe imam na poslu na kombinirki sehu i isto nije nesto jako se trosi za polagodine kolko su sad gore ripna je otisla na pola pa i nemogu rec da sam puno radio
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Nesto slicno sam imao sa DEBICA gumama na IMT 539, raspale se za tri godine.
Vise sam vremena proveo lijepeci ih nego radeci. Samo kad vide trn pocnu da ispuhuju a kamo li da nagaze na njega. Radi se o prednjom gumama 6.00-16.
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
jos sto sam zaboravio napomenuti a zracnica je pocela pucati sama od sebe na prvoj gumi ne od trna nego od kvalitete
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa ko vam je kriv kaj ste uzeli kineske gume!!! Nema valjda gore gume od kineske!!
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Znaju i oni nekad nesto napraviti da valja. Jednom sam na autu imao nekakve kineske,zaboravio sam kako se zovu,neko je zapetljano ime,mogu ti reci da su bile bolje dosta od ovih renomiranih imena(a na svakakvim sam vozio Fulda, Bridgestone,Goodyear itd),rijec je o zimskim gumama.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Onda se nemaš kaj zalit koliko para tolko muzike.
Ja imam barumke koje nisu renomirane već 27god i tek su SAD malo počele malo pucat sa strane,al mislim da vise nema te kvalitete.
Turci imaju donekle dobre gume danas na trzistu
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,060
Imam kineske Taishan na IMT 533 otraga i dobre su. Koristim ih oko 700 radnih sati i nisu se potrošile ni trećinu.

S druge strane imam Rekord Beograd na Pasqualiju 16x4, pogonske, od 1978 godine su gore. Traktor nema brojač radnih sati ali pokopale su mašinu jednom, a i druga je na putu za generalku...
 

Najnoviji postovi

Na vrh