• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Izgleda da je onda neisplativo. Onak su skoro pa gotove gume.

Kaj smo onda rekli?
Koja je najbolje uloženo dobiveno?
Nudi mi ovde vulkanizer MITAS za 2000kn/kom. i neku drugu za 1500.
Ove su bile SEMPERIT takve su valjda 2500...ako ne više.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
meni bi za fergusona bile dobre i one po 1300-1500kn, a koliko vidim da imaš malog ursusa, snage ko i ferguson, neznam zašto se onda puno trošiti na gume......samo gledaj da ima minimalno 8 platana......i da je što jeftinija
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ma 8platna je jasno. Nebi htel bas najjeftinije kineze. Nego ono di je najbolji omjer cijene i kvalitete. Na gumi ne vredi sparat previse....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Onda kaj razmisljas?
Zemi za 2500kn 10platni i nisi sparal a sigurno bu dobra...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Koliko je veca nosivost 8. I 10 p?
Mislim da na medi nema potrebe za tim.
Da imam love na bacanje......a nemam jer se ne bavim politikom...
Kupil bi conti. Al cemu? Pitanje je bilo koja ima najbolji omjer kvalitete i cijene.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Kaj mislite o ovome? Ima tu spasa???



:(hi):



na ferku mi je tako spucala, virila je dusica van. kolega mi je to poljepio, drzi vec godinu dana. susjed je rasjekao zadnju 34" gumu. takodjer je kolega zaljepio i drzi vec blizu godinu dana. lijepio je i rasjecenu prednju na kombajnu ali tu su ipak bila prevelika opterecenja pa nije dugo drzalo..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Koliko je veca nosivost 8. I 10 p?
Mislim da na medi nema potrebe za tim.
Da imam love na bacanje......a nemam jer se ne bavim politikom...
Kupil bi conti. Al cemu? Pitanje je bilo koja ima najbolji omjer kvalitete i cijene.

Ako si stalno,ili puno po sumama steta je mozda nove gume trgat,mozda nac na njuskalu neke rabljene po 1000kn sa nekih pola ripne i da nisu ispucane.
Ili uzet nove mitasice posto je neka srednja cjena,mislim na diagonalke sa 8 platana.
U nekom nizem cjenovnom rangu je trayal,al je i nesto meksa guma.

Ja sam si nasel petlas 14.9/28 8 platni dijagonalke za 2250 kn.:icon_super:
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Što mislite o 12.4.28 gumama na imt-533 planiram na jesen uzimat pa bih stavio te gume pošto su sad 11.2.10.28 neznam kako bi se ponašao sa većom gumom..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa imaš na njuškalu hrpu polovnih 12.4-28 guma!!

Nego, ako budeš uzimal nove, uzmi si CULTOR, odlična guma za povoljnu cjenu. Mislim da se da naći več od 1600-1700 kn.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nudi mi covijek neke šire. 13.? Ako sam ga dobro skuzil. Idem ih poslje pogledat. Dal bi te šire opče pasale na fegu od mede?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Heheh...13.6-28

Pasale bi ti na felgu od mede, ali prosim te naj si to stavljati gore, i ovak je to slab traktor, a kak bude tek s takvim gumama :)
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Vec godinama vidjam na cesti jedan imt 533 koji ima neke cudne pogonske kotace. poprilicno su veci od originalnih, ali su i felge skroz drukcije, nekako manje u promjeru:icon_scratch:. Podsjecaju me na kotace od 558. Navodno je kupljen novi takav. Jel to moguce?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod IMT-a je sve moguče ja sam videl jednog sa gusjenicama više je ličil na englezara ali je bil imt .
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ma kad ga vidjam samo dok juri po cesti...moram priznat da mu dobro stoje. Ko da balonke ima.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moguće. 14.9-26 dimenzija felge i guma.

Viđao sam takvih 549 nekoliko.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Moguce, moram priznati da prvi put cujem za tu dimenziju. Stojje mu ko budali samar, mocno, a uopce ne visi na nos, sve u ravnini:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh