• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To si kod Jakupca zel?? :)

Imal sam te 4 felge u rukama prije koji mjesec, reko mi 4000 kn za komplet!

Felge su gotove takve (prerađene od kamionske felge), mislim da je to sve došlo gotovo iz Njemačke, Austrije...srce je ravno, ali debelo 10mm, nema tu dečki da to nekud mrdne!

Ja ih nisam zel samo iz razloga kaj su 19,5" i kaj su gume te koje jesu gore, ja bi za dimenziju šire gume, ali 17,5" na Pronarku 5t, baš zbog same visine, a opet su puno jače od ovih balonki 15.3" koje se griju i skaču pri večoj brzini od 25 km/h!
S ovim kamionskima ideš 40 i ne okrečeš se :)
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ja sam na svoju trotonku stavio gume od vilicara sa 16 platana i jos je steel-protect!!!
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Nije to tako skupo!!!
Ja sam svoje 20" preradjivo sto su mi na sumskoj prikolici!!!
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
627
Pozdrav, imam pitanje za Cultor traktorske gume, imam jednu ponudu, pa kako vam se čini kvaliteta gume?? Gume su 16.9-30.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Pozdrav, imam pitanje za Cultor traktorske gume, imam jednu ponudu, pa kako vam se čini kvaliteta gume?? Gume su 16.9-30.

To ti je prosjecna guma isto takve je i kvalitete!!!
U svakom slucaju bolji izbor od onih kineskih!!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Djeluju mi manje. Znaci neznas dimenziju..
Sve stoji u garazi spremno. Samo treba odvesti majstoru..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam zekana počastio novim prednjim gumama.
Petlas 8platana 7.50/16.
Komad 550kn +30kn demontaža i montaža po gumi.

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Et recimo kod mene na Zetoru su gotov nove prednje Pirelli gume bas ove serije tm 700 i desna je ispucala 1-2 cm od felge na 2 mjesta polukruzno po jedno 20 cm do konaca prepostavljam nisam nikad zavirivo a ripna je malte ne nova. Jako mekane gume jesu radijalne pa zato nikad prepumpane, nikad slabo napuhane vozene a nisu takve dosle(ispucane). Slikat cu iduci vikend pa cu ubacit slike moja iskustva s tom pirelli losa i imam jednu za prikolicu ezervnu ista stvar jednostavno premekana guma :icon_confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh