• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Nisam. Je li se moze kako procistiti ovo staro?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma jok , kontam ako je to dugo stajalo znači da se stari benzin karbonizirao


probaj bez filtra pa buš odmah znal jel on krivac ili nije .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
I ja sam morao uzeti pojačanje za mog vilagera 1900 , došao mu je novi kineski brat AGM 520 , konstrukcijski je isti kao i ovaj samo navodno lošiji.

Za sada je stukao oko 7 rezervoara i radi bez greške , obzirom da je plaćen 100e i ima garanciju 2 godine mislim da je to bestbay kupovina.

Povećale su se potrebe za trimerisanjem pa mi je malo jedan trimer , sa dva ide duplo brže.

A i novi vizir mi se jako svidio.
 

Prilozi

  • IMG00512.jpg
    IMG00512.jpg
    34.9 KB · Pregleda: 96

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Cijenjeni forumasi. Ima li netko za posuditi ili barem preporuku gdje kupiti u HR odvijac za podesavanje karburatora.
Morao bi biti Pac Man oblik. Hvala.
f640e7443414e11246130ca2b60cdcbc.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Karburator je kineska kopija Walbra. Firma se zove Ruxing. Mislim da si u pravu gdje je H i L vijak. Napravljeno je tako da se moze samo na jedan nacin postaviti brtva i membrana. Pokusso sam kod sastavljanja okrenuti, ali ne pasu rupe. Jucer sam prepravio vijak za taj H polozaj. Ubusio sam rupu i iskoristio odvijac u obliku slova U. Curenje oko gume na rezervaru sam rjesio s kombinacijom super ljepila i sode bikarbone. Za sad drzi. Preostaje mi jos podesavanje H i L sarafa.
fa643740248a0d48dc4689f1144b57de.jpg
f67fd8c297e19530d30bef227219b8b0.jpg


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
znači ako sam razumio , on upali , radi na leru ali ne prima gas , tojest kad pritisneš gas motor krepa ?

samo da spomenem, vjerujem da nije neki problem s kvačilom ili bilo čim pa da motor ne može okretati ?

uglavnom kad ga kresneš daj malo čoka ili priguši prstom , pa ako primi gas problem je u falš zraku , bojim se da semeringi nisu poprimili oblik gume na rezervaru
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
To sa neprimanjm gasa je bilo prije stelanja H i L sarafa. Danas sam ih malo pookreto prema uputama s Youtuba i sad radi puno bolje. Prima gas i veselo reze travu.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Karburator je kineska kopija Walbra. Firma se zove Ruxing. Mislim da si u pravu gdje je H i L vijak. Napravljeno je tako da se moze samo na jedan nacin postaviti brtva i membrana. Pokusso sam kod sastavljanja okrenuti, ali ne pasu rupe. Jucer sam prepravio vijak za taj H polozaj. Ubusio sam rupu i iskoristio odvijac u obliku slova U. Curenje oko gume na rezervaru sam rjesio s kombinacijom super ljepila i sode bikarbone. Za sad drzi. Preostaje mi jos podesavanje H i L sarafa.

Sta se postize kombinacijom super lepka i sode bikarbone i na koji nacin se sjedinjuju?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Soda bikarbona ubrzava polimerizaciju (ocvrscivanje) ljepila, a i sluzi kao i punilo da popuni rupice. Kad se to stvrdnulo, za 1 minutu bilo je kao kamen tvrdo. Nije to moja izmisljotina, vidio sam na youtube da tako rade, pa ajde da probam nists me ne kosta. I uistinu drzi
Samo se nanese ljepilo i podisipa sa sodombikarbomom. Za 1 min se otpuse visak sode i to je to.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Za štelanje smijese sam napravio ključ od imbus vijka. Iznutra sa svrdlom, izvana na brus a jedan zub sam udario sa odvijačem lagano.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

franjo51

Novi član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
2
Poštovani, po prvi put kupujem trimer i imam dvojbu da li kupiti stihl FS130 ili Husqvarnu 535. Površina za košnju je cca 5.000 m2 od čega je nekih 200 m2 kupina ostalo trava. Ako mi netko može dati kakav savjet bio bih zahvalan.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Kao što puknuti reče,to je previše za trimer.Budući da razmišljaš o trimeru pretpostavljam da je nepristupačno za traktor.Ako nije onda najbolje platiti nekog da to izmalčira i onda kasnije to održavati nečim drugim osim trimera.To je velika površina i ako ćeš ići kositi sve odjednom sa trimerom budeš ga uništio.Bolje imati dva trimera pa kad potrošiš jedan rezervar uzimaš drugi trimer a ovog točiš i neka se hladi dok ne potrošiš ovaj rezervar,i onda opet uzimaš prvi trimer i tako dok ne pokosiš.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ja kosim dosta veliku površinu sa kineskim trimerom, ali iz više puta po dulum-dva. Napunim rezervoar, kosim, onda pauza ako treba opet namotati silik, opet rad, pa pauza da se nešto pojede/popije i u krug. :)
Taman kad ostane malo goriva ostavim minut da odradi u leru i malo se ohladi, pauza dok napravim novu mješavinu i nastavak radova. Nije to tako strašno, ali treba imati mjeru i zbog sebe.
Znam jednog koji napravi fricovku mješavine i pravi pauzu samo dok sipa gorivo, a i to bi da može radio u hodu samo da ima pomoćnika. Uništi i sebe i mašinu kao da sutra ne postoji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh