• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Sosta kada sam kupio dvije motorke kod Babića u Bjelovaru dobio sam na papiru upute za održavanje i bilo je to upozorenje.Ista stvar i dok sam kupio prvi trimer kod njega dobio sam to upozorenje.Drugi trimer sam kupio u Cometu i nisam dobio ništa osim garantnog lista i reklamne knjige
 

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
59
dečki ja koristim i 2,4 i 2,7 na makitinih 1,2ks, ovisno jeli trava malo veća ili još malo veča, nema problema sa tom veličinom flaksa na 1,2ks, ali eto dobio na poklon 3,0 i činio mi se malo predebel za moju flaksericu, da ne napravim kakvo sranje njegovom uporabom ja sam lijepo pital ovdje za savjet-bolje učiti na tuđim greškama jel tak, dobil ga i ono naj važnije tak sam i napravil prema savjetu, otišao u lokalnu trgovinu i zamolio zamjenu 3,0 za 2,4 istog jer 2,7 osim nekog kineskog nisu imali a kineza 2,7 nis štel,trgovac uslužan i napravio traženu zamjenu, ja danas flaksal i potrošil svih 15 metri 2,4 flaksa uz 2,4 litre mješavine malčanjem trave po dvotištu i bližoj okolini do zemlje tj. na 0 tak da je ostala siva površina, nisam pogodil kamenjem ni jednog traktoristu na cesti a ni susjedu nisam razbil prozor, po čubi sa sam par puta dobil manjim kamenčićem isto kak i po licu jer nemam zaštitnog vizira nek samo naočale a tog malog kamenja je bilo milijun, uglavnom ostajem pri provjerenim dimenzijama flaksa 2,4mm i 2,7 mm, dečki još jen put svima fala i preporuka drugim korisnicima da do 1,2ks snage flakserice koriste maksimalno 2,7mm flaks!
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Tanji flaks ti lakše kosi mekšu travu. Čim je drvenastija, treba deblji, da ima masu kad udari u stabljiku.
Ne treba spomenuti da tanji flaks treba manje snage i troši manje goriva.
 

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
59
ZJ imaš praf, flaksal sam cca.4 sata u šusu i potrošil 15 metri 2,4 flaksa i 2,4 litre mješavine na travu visoku cca,20cm na cca.600m2 malćanjem do nule tak da je ostala siva površina utabane zemlje dvorišta i okučnice
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ima li smisla kupiti ovaj aku trimer u Lidlu? S kojom snagom motornog se može usporediti? Ima li negdje za kupiti rezervne plastične noževe (osim ovih koji se dobiju uz trimer)? Kolika je težina (s akumulatorom)?

Dobro bi mi došel za počistiti oko vočki i uz rubove nakon kaj košnje roto kosilicom (šišalicom) ili malčiranja.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nisam se još priviknul na ove nove blagodati za kupce. Obično zadržim ono kaj kupim.
Doduše, težinu, snagu i vrijeme košnje s jednim punjenjem bi mogel testirati. Veći je problem, ako su rezervni noževi kasnije teško dostupni, ili bezobrazno skupi. Ipak je ne planiram kupiti samo za jednu sezonu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Ja bi štel samo saznati kaj oni (lidl) rade s tim silnim povratom?
Kad bi samo pola ljudi uzelo da malo proba......
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,513
Smece tj. reciklaza. Radio je sogor u sakupljanju toga, od kauflanda stotine novih ili skoro novih iskrinih-einhell skupljali. Znam da si je kuci donio 3-4.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ide u cios odnosno cezar na recikliranje
sve stvari na oom svijetu se rade na kilu ..auti , trimer, skuteri ..sve

auti npr koštaju 5-7 eura po kili ..pa računajte
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Neznam baš da je to tak kak vi velite, ali valjda je kad velite da je tak. Znači oni umjesto da prodaju proizvod kojeg su platili još jednom plate recikliranje da bi kupci mogli isprobati :icon_scratch::icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Ali nisu ni ljudi baš tak veliki bedaki više, kad jednom shvate da mogu probati i vratiti, vjerujem da to več velika večina zahvaljujuči guglu i internetu zna.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Slažem se, ja recimo nikad nebi vratil proizvod s kojim nisam zadovoljan. Neispravan da, ali ako ne zadovoljava moje potrebe ne.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ako trgovac ubjeđuje kupca da mašina može obaviti posao, a pokaže se da je neki krš smatram da je uredu vratiti. Mada, tu ima i do kupca koji bi se bar malo trebao informisati prije kupovine.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Philby,lepo si to kazo,eh… kad bi nasi politicari se Toga drzali,kak bi nam bilo lepo na nasem prekrasnom Balkanu.

Boze,sto si nam uzeo druga Titu?:(sweat):
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Vidim da je diskusija krenula u drugom smjeru. Znači li to da s aku trimerima uvaženi forumaši nemaju iskustva?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Ja iskustva nemam, ali mislim da je to kak aku bušilica, moteli, ili slični aku proizvodi. Kad baterije odu, a na njih je kratka garancija ili je nema onda proizvod ide na stalažu, a nakon nekog vremena u reciklažu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh