• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Echo je japanska firma. Malo konzervativnija gradnja od Husqvarne, ali nebi trebamlo sumnjati.
Više ti bi znal reći kolega Hodor.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Postoji puno kvalitetnih marki, ali sva egzotika s vremenom postane problem.

Dijelovi za Husqvarnu i Stihl su na svakom ćošku, dostupni i za poprilično stare pile.

Dok dijelovi za ostale manje zastupljene proizvođače budu problem.

Imali smo pilu ECHO i OPEM u odličnom stanju, ali je bio problem (uvijek neka sitnica) s dijelovima pa su prodane.
 

krto

Novi član
Tu od
5 Kol 2018
Poruka
8
Sa Echom neces fulati. Vrhunski strojevi .
U rangu sa husqvarnom i stihlom.
Jedini problem je servisna mreza, i dijelovi ako sto crke. Imas uzeti echo trimere na sheda.hr, i 5g. garancije.
:cool2:
 

thefabian

Novi član
Tu od
19 Ožu 2018
Poruka
14
I dajte kupujte te Echo makine kod Schede - što ih se više proda, biti će bolja servisna podrška :icon_smile: (znate onu narodnu - ne laje pas radi sela.... :(angel):)
 

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
173
Imali ko iskustva s cistacima suma, posjedujem fs 350 odlican trimer za košnju guste trave i svega ostalog nemogu se pozalit ali nedovoljan za ciscenje suma i slicno nebih ga koristio za takve stvari jer za to nije namjenjen pa me zanima dali ko ima neki cistac snage slicne ka fs560 te kako mu se pokazao u ciscenju sume i slicnim poslovima, ja imam dosta svoje šume tj sikare nemogu pristupit jer je sve zaraslo a posla previse da bi se cistilo s kosirom i slicnim alatima.
 

Lumi

Novi član
Tu od
20 Lip 2017
Poruka
10
Pozdrav ekipa,

Evo na stranicama Oleo-mac-a izašao je novi stroj BC 550 Master,kako ga nema kod nas,pitam da li ima tko iskustva narudžbe iz Italije preko web-a ili kad bi se zaletio preko grane po taj stroj jel se plaća kakva carina ili nešto,stroj izgleda fantastično i po speckama i svemu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako kupuješ unutar EU nema problema, samo sačuvaj račun.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Jedno pitanje, stara Tomos Husqvarna 61 testera, da li ovako treba da stoji kada se testera ne koristi https://postimg.cc/hQM4qBDw?

Da li je ovo na slici pravilan polozaj ili treba da bude u kontra smeru?

Nisam je koristio ko zna od kad, znam da ima neka elektronika koja moze da crkne.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Mislim da joj je potpuno isto jer nema akumulatora koji bi tu elektroniku grijao.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Ipak je pogresan polozaj, treba vratiti u kontra polozaj (kada se gasi, stop pa nazad) kada se ne koristi. Ipak ima neke elektronike koja moze da crkne, kazu popravka posle kosta 50e.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav jedno pitanje imam Husqvarnu 143 trimer
Kada palim kosilicu nekada mi se ona spaga ne vrati do kraja.
I tako stoji dok ju ne ugasim onda povuče špagu do kraja.
Kako to riješiti ?
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Tko ti je time zaigrao maštu?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Rece majstor koji mi je servisirao svojevremeno. Na sta je mislio ne znam, doslovno je pomenuo da ima neke elektronike u njoj koja moze da crkne.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Pozdrav svima...

...Ionako sad razmišljam o 555. Jel budu kakve jesenske ili proljetne akcije pošto mi kupnja nije hitna ?
Ima li kakvih novosti?
Vidjeh na sajmu da su na 545 i 555 bili lijepi popusti od 15%, tak da:
- 545RX je koštala 6.120kn, a
- 555RXT je koštala 7.650kn.

Mislim da su to izvrsne cijene za te strojeve.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Ima li kakvih novosti?
Vidjeh na sajmu da su na 545 i 555 bili lijepi popusti od 15%, tak da:
- 545RX je koštala 6.120kn, a
- 555RXT je koštala 7.650kn.

Mislim da su to izvrsne cijene za te strojeve.

Pozdrav, trimer će pričekati proljeće, uzeo sam leđni atomizer Stihl SR430 (gledao sam ciffareli i cijena je skoro ista ali je kod mene stihl bolje pokriven servisom, i plastika na ciffareliju mi se čini dosta loša) i poprskao sve totalnim herbicidima (TORDON i GLIFOSAT).
Mislim da će mi to puno olakšati proljetne radove, barem u početku jer će vegetacija kasniti.

Trimer će pričekati proljeće onda će biti i proljetni sajam pa ću definitivno uzet 555, pogotovo ako bude ovakav popust.

Makar imam i opciju buldozera, što će biti vjerojatno da mi sve počisti i poravna. Ali trimer ću definitivno uzeti i tu je zasad 555 jedina opcija.

Evo slike stroja:
 
Posljednje uređivanje:

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Imam cifareli i potpuno zadovoljan jedino je rezervar od 17l prevelik ovaj moj ima i pumpicu pa možeš ga napuniti bez da ga skidaš sa leđa ali poslije 100l popuste noge [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Rece majstor koji mi je servisirao svojevremeno. Na sta je mislio ne znam, doslovno je pomenuo da ima neke elektronike u njoj koja moze da crkne.
Pa onda napravi kako je rekao tvoj majstor. On najbolje poznaje tvoju pilu i kako se servisira!
 

Najnoviji postovi

Na vrh