• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
22 Lip 2007
Poruka
14,874
Hvala!
Znači nekaj slično kao ral (jutro).

domo1984

Član
Pridružen(a)
22 Srp 2014
Poruka
157
Dali je tko kupio ovaj trimer sa stečajne znam da je kinez znam da dok traje-traje ali da ne vrisne nakon dvije tri košnje.I dali je bilo problema sa garancijom?Iskustva ako tko ima ovakav trimer dali se isplati kupiti za ne bas velike površine više bi to bilo očistit kanal do ceste kraj moje zemlje.?

scarlet

Član
Pridružen(a)
11 Lis 2018
Poruka
75
Vjerujem da ce ti posluziti!Ja sam sa Sonic trimerom ST52 profesionalno odradio skoro dvije sezonei jos je ziv,pali i radi kao prvog dana!Jedino taj od 6 konja je malo prejak 😃
Nisu mi jasni ovi proizvodjaci i oglasivaci da ladno sttavljaju ove specifikacije na masine koje nemaju ni 2ks!!!Pa samo kad skontas da veliki moto kultivatori imaju po 6ks svevtreba da ti je jasno!Ovo se ne odnosi na tvoju odluku o kupovini,v3c cisto osvrt na bezobraznike koji zele da privuku,prevare,potencijalne kupce!!Mislim da ce ti odradjivati posao,i vise nego dobro!
I da jos ovo ta fora sa stecajnom drazbom i to,jos je jedan niski marketinski trik danasnjih prodavaca!Kakva drazba kakvi ***** 😃

DeutzFahr69

Novi član
Pridružen(a)
4 Svi 2017
Poruka
26
@domo1984

Uzeo sam ga prije dvije godine, za te pare isplati se uzet, stao je ove godine ne zeli upalit opce.

Trimer je jak, reze sve pred sobom sad bas nema 6ks ali sve u svemu jako veliki potrosac.

Gorki

Novi član
Pridružen(a)
7 Lip 2019
Poruka
14
teško da trimeri imaju 6 KS to bi moralo imati veliku zapreminu motora čak i šumski čistači nemaju toliko. Imam trimer 2,1KS i poprilično je težak i umara kada se duže radi sa njim.

Snaga od 6 KS je nepotrebna na trimeru te snage posjeduju kosilice

insomniacro

Član
Pridružen(a)
3 Velj 2015
Poruka
76
Koliko vidim danas na ini, dvotaktol je "updatean" naime , dvotaktol st plus sada dolazi ca sa "api tc++" i "jaso FD specifikacijom"
54 kn litra

Na vrh