• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Treba ga močiti tjedan dana prije upotrebe. To pomaže, ali ne sprečava lijepljenje.
Lijepi se od trenja uzrokovaog vibracijama.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,674
Ja imam neki husqvarnin narančaste boje i rebrast je, nikada mi se nije zalijepio.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja uvjek onako uz flaks namatam teflon traku za brtvljenje spojeva vodovodne instalacije ..ponekad se spetlja ali uglavnom pomaže .

vaš velečasni
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Kupite malo kvalitetniji silk i neće biti problema sa ljepljenjem. Ja sam isto prije 5 dana uzeo sebi još jednu glavu T35. Tako da sada imam dvije iste. Sada više nema prekidanja posla zbog namatanja silka. Nije problem kad se radi oko kuće pa j sve u blizini. Problem mi je bio kad odem dalje od kuće. Onda sam morao da vuče. Svu obremu sa sobom, a svaki je kg bitan kad nosiš trimer na sebi 1 km.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Tako se radi dok se nepotnose dvije spule nema kući.
Ja nemam dvije glave komplet nego imam dva tanjura donja sa usicama i onaj vrag gdje se namata tako da imam isto uvjek dvije pune kad krecem u ozbiljniji posao.
Oregon sa tankom niti taj sigurno nepuca i netreba ga se namakati,a i uz beton se netrosi,to ja koristim .
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Danas konacno sam se podnovio
picture.php

sad ima i drustvo
picture.php
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako se radi dok se nepotnose dvije spule nema kući.
Ja nemam dvije glave komplet nego imam dva tanjura donja sa usicama i onaj vrag gdje se namata tako da imam isto uvjek dvije pune kad krecem u ozbiljniji posao.
Oregon sa tankom niti taj sigurno nepuca i netreba ga se namakati,a i uz beton se netrosi,to ja koristim .

Cekaj kaj nije lakse 6m flaksa od glave namotane flaksom?
a i sami flaks stane u dzep.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kako kome,meni je lakse kad mi je dosadno pripremit i posle samo nataknem na glavu donji dio glave sa namotajem a ujedno mi se nemoze desiti da u sred posla moram usice okretat koje su dosta knap gore.
Ma kemija se svakako,usice kad kupujes za tu glavu vise se isplati uzet komplet zadnji poklopac sa usicama tako da imam ja toga,skupilo se godinama.
Ide u glavu i blize 10 metara flaksa.
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38

Prilozi

  • 20140503_153609.jpg
    20140503_153609.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 528
  • 20140503_153622.jpg
    20140503_153622.jpg
    58.1 KB · Pregleda: 502
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na glavi od moje fs120 kod zamjene flaksa se samo otkopca donji poklopac i usice ostaju na glavi.
Zamjena brza i jednostavna.
Kaj nitko od vas ne stane na pet do deset min popije vode nalije mjesavinu i malo odahne pa dalje?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Pa kad se radi radi se a obicno kad se nanovo zaletis nakon te pive i hladovine onda nestane,tako da ako odmaras uz jos jednu bilo bi previse,ovak donji dio klopis gore i vozi dalje.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Netko se boji da ne popije mjesavine i naspe vode.
I meni se dogodi da mi se zaljepi flaks ali ako ga malo strpljivije namotam ne dogadja se. Koristim narancasti stilov i nisam bas zadovoljan.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam presel na rebrasti narancasti i prezadovoljan sam,obicni je htjel pucat i varil se u glavi i zaje...
 
M

mico88

Guest
zdravo jedno pitanje,
moj trimer radi desetak minuta i pocne da trokira i gasi se ja ga opet upalim dodam mu gasa i opet pocne da trokira i gasi se sta moze biti hvala unaprijed
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prvo kreni od ciscenja filtera zraka,svjecice,stelanja fergazera na tvornicku postavku,zamjene filtera goriva.
Ako to ne pomogne zamjena membrana bude.
Koji je trimer u pitanju,koje godiste?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Tako ti je to kod profi izvedbi,nijedna druga marka nije laksa te snage.
Ako mislis da bi ti manji zadovoljio potrebe rjesavaj,ali ja kada usporedim svoj tj35 laksi je samo za kg al mu zato fali jedan cjeli konj.
Sve ovisi kolko ga koristis i dali imas potrebu uopce za takvim strojem.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Kupio sam trimer Kawasaki profesional i već se kajem preteški i za bildere, dao bi ga i 350 kuna jeftinje samo da nekog usrećim s njim. http://www.njuskalo.hr/strojevi-gospodarstvo/kawasaki-bk-53-ed-anti-vibro-oglas-11355970

da je bar moj stariji daj se malo ohladi nisi svjestan kaj imač ,,zemi si uz njega jednog lakšeg -jeftinoča ,,pa javi kroz neko vrijeme .8 kil ti je puno ,,naj se srdit ,al si ti bil v vojski ,i s kilko ti kil raspolažeš,,,imaš trimer koji buš moral desti v ostavinsku ,,,,
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
ajd uslikaj kajis koji imas za njega?
ja svog stihla od 7,6 kg ni ne osjetim jer ima odlican opasac i rasporedi tu masu preko cijelih leda ramena i bokova.
 

Najnoviji postovi

Na vrh