• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
pogle koliko samo rup ima za visinu kopčanja na trimeru ,,,plus sigurno odlični remeni ,al treba dat nekom da mu naštela ak nemre sam-VRHUNSKI STROJ
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
bas to, gledam staru kak se pati jer nemoze ustelat kajise, i stoji joj trimer prenagnuto pa kosnja izgleda nejednako
meni trimer sam stoji kako treba, napravljena je vaga tocno, samo mrdam lijevo desno i udri, s tim da imam i puno jarka, cca 150 metara u jednoj kosnji, i nema problema.
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Ja koristim Kawasaki tj 35e već 7 godina. Kupljen je u pevecu za 2600kn. Vrijedi svake kune. Ponekad kosim i 8 sati uz pauzu kada točim benzin ili motam flaks. Ne koristim remen jer mi je premali. Težina mi odgovara jer ima i snage.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
sklop u slo dođe preko soma kuna , ovaj klip ja iskašljam za te novce .

to sam našao i sam , iz italije je i ne dostavlja u cro, ako ga i nagovorim to bude iber deset ojera.

zanime me koji zamjesnki dio paše ., nije valjda da je unikat

vaš velečasni
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Pa to je novi stroj kad ima strato punjenje..zbog cega je prdnuo?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Vlasnik je posudio stroj s kojim je bil jako zadovoljan u vrijednosti par iljada kuna a škrtaril je na benzinu odnosno mješavini u vrijednosti škatule cigareta .
Kad mu ga je ovaj vratio boja mu je bila čudna ali još uvjek se nije plaio alarm u glavi nego je nastavio košnju ..dakle zaribao je kod gazde ..pojeo vuk magare .



vaš velečasni
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
A u koja tragedija.
Zato ja kupim stihl ulja 10 litara i pola prodam susjedima i nema pravljenja sa drugim uljem.
Da je posudio i kanister sa gorivom usparao bi 100 eura.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,251
Rekoh ja tebi .... Da si mi bliže preporučil bi ti servis specijaliziran za takve mašine.
Probaj na ovom linku
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Pa nije ni čudo da je prdnul, kad mu klip stoji naopak :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Mislim da ću ga ja kroz para dana uzet. Kad ga probam napisat ću dojmove. Inače kolega ima neku marku Straus, snage oko 3ks već 4 god. i kaže da je super zadovoljan. Do sada još nije taknuo u njega, samo toči i radi. Platio ga je tada oko 1600 kn.
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Pa i ja gledam po netu i cijene se kreću od 1500 do 2000kn, a s njim dolaze i nastavaci: pila i škare za živicu..... isto piše da ima 3ks.
Ja iman OleoMac još iz 1996 koji se je dosta naradio kroz godine i nikad ništa... samo sam mu jednom čistio karburator i zamjenio svjećicu... i moj je tada koštao oko 2000kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh