• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bosanac, što se tiče snage trimera ja sam mišljenja da što jače to bolje. Ako imaš neki parkić za pokositi svakih 15 dana onda nije toliko bitno ali za neke ozbiljnije poslove i za veću travu dobro dođe više snage. Imam alpinu star 55 već jedno 10g i jako sam zadovoljan. Jest da je malo teža nego neki manji modeli ali zato nema problema u visokoj travi ili kupini.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,846
treba li stavljati original husquarna mast ili može i neka sa ine? jer husquarna košta 45 kn za 225g.
Kupi tu, jer ti bude dugo trajala. Može i Viskoma, samo je nemreš svagdje kupiti i pakiranje je od kilu
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Evo sam da se pohvalim da je stari FS36 otišao u vječna lovišta te je isti zamijenjen malo jačim kawasakiem :)

3,0ks za 2700 kn je pobilo bilo kakvo razmišljanje o stihlu i husqvarni :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,846
Kawasaki je samo motor. Prijenosnik i ostalo je Ramda ili SARP (kineski).
Motor je najbolji dio stroja. Prijenosnik je poddimenzioniran, i ima loš AV sustav. Uz to, još je i jako težak stroj za svoju klasu (bar ono kaj sam ja viđal s Kawa motorom).
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Meni je interesantno kak svi ti kinezi i slično imaju duplo više konja i koštaju skoro duplo manje od ovih "originala" husqvarna, stihl...
Jbt neki dan sam uzeo novu husqvarnu 525rx koja ima 1.36 ks i platio ju 3549 kn...
Milina za radit sa strojem, lagan, vibracija skoro ni nema...ja prezadovoljan...
Pa za tu lovu sam mogo kupiti kineza od najmanje 5 ks...
Ko je sad tu lud...? :-D
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma kad neko usporedi marku s kinezom to nema veze ovi ce novi bar deset godina raditi.
Ali raditi a ovi im sluge ne mogu biti kinezi rade samo da se radi.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Zwer dobar izbor.
Osjetit ces da taj stilic mu nije sluga a sto se stroja tice nebrini,taj se nekvari .
Samo se filter ocisti zracni i podmaze prenos 2 puta godisnje i prst u uho.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kod vecine kineskih trimera je nalupana snaga i to previse samo radi marketinga otprilike. I kod nas ih prodaju sa 3-5,2ks a to nema ni upola toga. Dal oni znaju sta je 5ks uopste kad tako reklamiraju. Pa otpala bi ledja samo to noseci
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A što reći većina tih trimera ubija leđa nemaju nikakve ručke za kositi bezveze.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vjerojatno se radi o raznim standardima mjerenja snage .raznim mjestima i raznim uvjetima ...relevantna mejra je kubikaža ..ako nema kubika nema ni snage
 

Nicky

Član
Tu od
18 Srp 2014
Poruka
91
Pa zapravo je tak,ali Husqvarna radi motore sa malom kubikažom a velikom snagom,obično do 40 cc.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Evo ga

20150521_092048.jpg


20150521_092030.jpg


prijenos je ramda
20150521_092044.jpg



Sad nek izdrži ko susjedov (8 god) ili ujakov ( 14 god ) i ja sretan :)

Zatjerao sam ga za probu među žbunje i kupinu, izvalio mi osmjeh od uha do uha. To dere ko ludo, stvarno se osjeća snaga. Hvata okretaje ko blesava...

2700 kn stvarno vrijedi :)
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Steta samo sto nema rogove rucke,lakse mahat snjim.
Ali i to nije problem,vredi sigurno te novce.
Glava mu je jedino losa,kad odkaze kupi od Huzgvarne i onada si miran tih 8 godina.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
za iste novce mogao sam birat ili naprtnjača ili rogovi ili ovakva, te je baš ova namjerno odabrana :)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Rogovi puno znače bar ja sam probao trimer bez rogova muka za kositi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh