• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Čujem da se sada po novom Trimeri nazivaju Travokosačica :icon_scratch:
I ko Bog ! Sad, kad me netko pita jel imam položen ispit za Trimer.... Ja imam Travokosačicu, a za to ne treba ispit. Nigdje nije navadenao. :icon_super:
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Efco alati su u grupaciji sa oleo-mac alatima, to su vrhunski alati, neki komunalci su poceli kupovati takve trimere i ak njih sluze zna se o kakvim alatima je rijec:icon_super:. Mislim da su to talijanski alati.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Orginal ECHO je sigurno japanski proizvod.
Stari dok je prije radio po Rijeci i Novom susretao se sa tim motorkama i kupi novu.Padne drvo i polomi oklop.I sad je imam na tavanu.Neisplati mi se popravljat kad je oklop oko 100 evra plus prepakivanje
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nebi vjeroval, ali H236R i 143R-II su u originalu japanski strojevi..

Čiji god bili, Husqvarne 143 r-II već 3 godine rade bez većih problema (ok, špaga i opruge startera... no to su problem prejaki trimeraši).

Komunalna tvrtka, to je bar 6 sati rada dnevno.... 7 komada.
S tim da smo za ovu godinu uzeli jedan Oleo Mac.

Moj prvi post nakon kolovoza :x: tek toliko da mi ne ugase profil. :(:

DSC_0027.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
rekla je mala meni je dosta ...







pa tu sad molim oficira da nađe slobodnog vremena da njegovo stručno oko procjeni jel treba nove svječice ili je ova i nakon dvajst let dobra ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj pa ova nije ni delala,samo jako jaka mješavina.
I bila negdje na vlazi ili kiši...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da vjerojatno zbog lošeg gazde koji ju je gazil.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja sam poznat po neodržavanju , kupljena je da bi radila i zaradila a ne da bi je lickao kojekakvim sprejevima i kremicama
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Ni ja svoj ne lickam al poslije košnjave obavezno se čisti trava,onako nagrubo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovdje je više od 50 % ljudi čiji su strojevi kad bi ih danas prodavali u boljem stanju i više vrijede nego kad su ih kupili ...svi jasno znamo da to nije tak a vi mislite kaj hočete .
Svaki taj stroj je nakon svakog okreta radilice sve istrošeniji ma kako god lickasto izgledao izvana .

Ja sa sakim svojim hrđavim s bilo kojim od vas mogu na maraton test u svako doba dana i noći .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti a kaj je maraton test jel to vožnja (divljanje) po Sušobregu i :drink:.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ekipa jel zna ko kaj o onim flaksericama za 599kn što je sad aktualno po fejsu?

Znam da to nemože bit nešt super al vredi li to uzet za pokosit doslovno 100m staze širine 50cm godišnje?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
imaš za 499 na njuškalu , ja imam štrausa treču ili četvrtu sezonu , uz pametno korištenje preporučam ..samo odmah kupi novu glavu
 

Najnoviji postovi

Na vrh