• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nejdem u kupnju novog reduktora za fs 55 nego ga budem repariral.
Djelovi su me koštali 300kn.
IMG_20150515_111813.jpg



IMG_20150515_111727.jpg
 

Nicky

Član
Tu od
18 Srp 2014
Poruka
91
Pozz...posjedujem Stihl fs 70 RC i zanima me kako se podmazuje reduktor naprijed kod glave? Nema šrafa za staviti mast. :biggrin:
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
Emix trimer 2ks, planiram da ga kupim, sad je na akciju, ima traku i noz, da ga nije ko slucajno koristio? Mislim da je za manje povrsine odlican...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pozz...posjedujem Stihl fs 70 RC i zanima me kako se podmazuje reduktor naprijed kod glave? Nema šrafa za staviti mast. :biggrin:

Nikako,dok ide ide.
Unutra su zatvoreni kineski ležajevi i malo masti koja odmazuje dva zupčanika.

Ako baš želiš promjenit mast treba izvuč van gornji zupčanik sa ležajem i promjenit mast...
 

Nicky

Član
Tu od
18 Srp 2014
Poruka
91
Emix trimer 2ks, planiram da ga kupim, sad je na akciju, ima traku i noz, da ga nije ko slucajno koristio? Mislim da je za manje povrsine odlican...

Gle kineski trimeri nisu baš zahvalni,treba ih paziti više nego Husqvarnu i Stihl,mješavina mora biti jača barem 3 % jer obično su fergazeri podešeni da prije krepaju,a i materijali nisu baš dobri,ali ako ti trebaš za 1000 kvadrati to te bu izdržalo,svi mi mislimo da kina ne valja,ali istina je da kolko para tolko muzike,dok se isplati onda krepa i to je to.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ja vjerujem da ce ga imat napravljen jer ak imaju za Kuhn onda ima i ovo.
Ma objasni im po broju zubi znat ce.
Uvozni iz Srbije su oko 600 kn al neznaju koji je rok isporuke.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Stigla prinova,i pomoc husqvarni
Kupio nov villager trimer,nemam bas najbolja iskustva sa kineskim proizvodima,ali svi ga hvale,ja sa juce ceo dan trimerisao sa njim i prezadovoljan sam,snage ima,nigde zagusio nije,jedino malo vise trosi,inace sa svime ostalim sam prezadovoljan
20150516121127.jpg

20150516121136-1.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
znaš kak se kaže?- lice picu prodaje
Znam, ali obično jeftini kineski proizvodi i jeftino izgledaju.
Ako je netko uložil u izgled, očito je i u ono ispod njega.
 

ninja

Član
Tu od
23 Lip 2012
Poruka
52
imam husquarnu 323 RII. u uputama piše da se pužni zglob ne treba podmazivati, samo u slučaju servisa ili zamjene. U jednom dućanu mi je čovjek rekao da se treba svakih 6 mjeseci podmazivati, što mi je glupo jer nije svejedno da li svakih par dana kosim s njom i kosim 2 tisuće kvadrata ili kosim 1-2 puta mjesečno po 500 kvadrata. Pa me zanima vaše mišljenje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
masti mora biti , mast se ne troši ko sapun da ovisi o dinamiki rada ..podmaži pred sezonu i živi sretno .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Dopuni masti jednom-dvaput u sezoni.
Višak i tak ode van, a u onoj masti koja preostane ipak ima manje špene nego da stalno imaš jednu te istu mast unutra.
 

ninja

Član
Tu od
23 Lip 2012
Poruka
52
treba li stavljati original husquarna mast ili može i neka sa ine? jer husquarna košta 45 kn za 225g.
 

bosanac1976

Novi član
Tu od
19 Svi 2015
Poruka
10
Ne treba mi jako stroj od 2-3 KS (bar sam mišljenja da mi ne treba). Meni je nekako bitnije da se dijelovi mogu nabavljati, i da nije svaki drugi trimmer sa kvarom.


Makita EM2600U
http://www.ealati.hr/proizvod/makita-motorni-trimer-em2600u/

Da li su dijelovi za ovaj trimmer skupi i dobavljivi s obzirom na "ime"?


EINHELL GH-BC 43 AS
http://www.ealati.hr/proizvod/einhell-motorni-trimer-za-travu-gh-bc-43-2/

Ne piše da li je kardanski prijenos. Da li se dijelovi nabaljaju bez muke?


FUXTEC Multitool 2u1 4-taktni
http://www.ealati.hr/proizvod/fuxtec-motorni-trimer-za-travu-multitool-2u1-4-taktni/

4 taktni motor, nije navedeno da li je kardanski prijenos.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Trimer je villager bc1700 xc
Sa dodatnom opremom(trokraki noz,uprtac,alat i kantica za gorivo)placen je 24500din,sto je negde oko 200e,ima i 2 god garanciju
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
imam husquarnu 323 RII. u uputama piše da se pužni zglob ne treba podmazivati, samo u slučaju servisa ili zamjene. U jednom dućanu mi je čovjek rekao da se treba svakih 6 mjeseci podmazivati, što mi je glupo jer nije svejedno da li svakih par dana kosim s njom i kosim 2 tisuće kvadrata ili kosim 1-2 puta mjesečno po 500 kvadrata. Pa me zanima vaše mišljenje.

Ako ima šaraf za podmazivanje na pužniku,svako prolječe utisneš unutra malo masti(5g.) i tjeraj samo.
Novi pužnici ni nemaju rupu za podmazivanje,dok ide ide.
 

Najnoviji postovi

Na vrh